Wielki Powrót czyli MINIBEEYB nie MAGDALENEEBEAUTY

Cześć kochani!

Witajcie po tak długiej przerwie! Oj tęskniłam za blogiem bardzo.. Wracam do Was trochę zmieniona, z nowymi pomysłami i wizerunkiem. Ale moze zacznijmy od początku, a początek jak zawsze wiąże sie z moim instagramem...

Nowa Nazwa Instagrama


Jak pewnie większość z Was wie, blog to dla mnie kontynuacja wpisów na instagramie, tam jestem najbardziej aktywna a na blogu rozwijam tylko swoje posty z IG.
Postanowiłam zmienić nazwę mojego instagrama bo ja sama bardzo sie zmieniłam i czułam sie juz inna osoba, chciałam takie przemiany i nowego początku a NAZWA była w tym przypadku kluczowa.
Wraz z nazwa zmienił sie charakter moich postów, " Minibeeyb" to napewno więcej makijaży, więcej wariacji i kombinacji ze zdjęciami. Chciałam troche odświeżyć swoj wizerunek jak i stworzyć nazwę która szybciej zapada w pamięć.

( Jak Wam się podoba nowa nazwa ? )

Makijaż 

Na moim instagramie, teraz i na blogu będzię zdecydowanie więcej makijaży i tematyki beauty. Nie mówię jednak nie jeśli chodzi o stylizacje bo wiem jak za nimi przepadacie :D Zdecydowałam się też spróbować charakteryzacji i makijażu artystycznego. Bardzo mnie to kręci i chciałabym się mocno w tym rozwijać. Zobaczcie..


imitacja wilka

syrenka

doklejona twarz

maska

Różowo


Wygląd i obróbka zdjęć na instagramie i blogu też trochę się zmieniła, chyba jest jeszcze więcej różu :D Postawiłam też na jednolitość, bardzo dbam o estetykę i o to aby zdjęcia tworzyły podobną kompozycję.. Moja obsesja perfekcjonizmu nadal trwa :D


od niedawna też lubię.. 

..PERUKI ! Świetnie wyglądają na zdjęciach makijażowych i innych artystycznych, a ja mam mega frajdę kiedy mogę na chwilę zmienić kolor włosów i zamienić się w księżniczkę..

Przede wszystkim o mnie 

Kochani chciałabym abyście wiedzieli że bardzo cenie sobie wszystkie uwagi dotyczące mojej strony, aczkolwiek chciałam zaznaczyć że nie jestem skoncentrowana tylko na MAKIJAŻU i czasami pozwolę sobie na sesje ze mną w roli głównej o zupełnie innej tematyce lub zabarwieniu. Instagram i blog to miejsce gdzie wyrażam siebie, jestem tutaj dla Was ale głownie pokazuje Wam SIEBIE! Mam nadzieje że nadal ze mną będziecie i tak jak ja nie możecie się doczekać kolejnych wpisów. Kto zgadnie na jaki temat będzie kolejny post ?

  • Near Targówek, - Warszawa, Polska

Polubienia

Komentarze

xpositiv
xpositiv,
super ze wrocilas czekam na wiecej❤️❤️❤️
nouw.com/xpositiv

Instagram @minibeeyb