NOWOŚĆ szczoteczka do czyszczenia twarzy

Co to jest i jak działa ? 

Urządzenie oczyszczające ZeitGard to najowszej technologii szczoteczka do czyszczenia i demakijażu skóry . ZeitGard to innowacyjny ,całościowy i długofalowy program pielęgnacji twarzy stworzony specjalnie dla Firmy LR .

PODSTAWOWE ZALETY SZCZOTECZKI

  • Wysokiej jakości design
  • Łatwa w użyciu
  • Technologicznie zaawansowana oscylująca szczoteczka z unikatowym systemem higieny MicroSilver
  • Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry
  • Przetestowana dermatologicznie
  • Jędriejsza skóra dzięki wbudowanej funkcji masażu
  • Świeża skóra dzięki stymulacji krążenia krwi
  • Idealne przygotowanie do pielęgnacji skóry


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU ZeitGard 1 .

Szczoteczka i wymienna głowica do cery normalnej i wrażliwej ( ja mam tą dla skóry normalnej z niebieskim włosiem , da wrażliwej jest różowe )

Specjalny żel do oczyszczania skóry również do cery normalnej i wrażliwej

Pokrowiec podróżny

Ładowarka

Instrukcja obsługi

Jedno ładowanie wystarcza na miesiąc użytkowania. Wszystkie instrukcje są dołączone !

Tylko 1 minuta dziennie ? 

TAK ! Wystarczy tylko minuta dziennie i cała buzia jest dokładnie oczyszczona ! Szczoteczka ma 3 etapy oczyszczania dzięki temu możemy sami regulować intensywność działania.

Jeden przycisk włącza urządzenie i reguluje intensywność oczyszczania .


Regulacja intensywności.

Co wyróżnia Zeitgard na tle innych szczoteczek ?

Jest to jedyny produkt który 'sam się oczyszcza '! Działanie MicroSilver redukuje bakterie i zapobiega ich namnażaniu się . Jony srebra za pomocą ruchu molekularnego docierają z wnętrza włókien na powierzchnię. Tym samym na włóknach stale utrzymywana jest antymikrobiologiczna tarcza ochronna . Efekt utrzymuje się aż 3 miesiące !

Specjalna struktura - włókna szczoteczki mają mają zaokrąglone końcówki, dzięki czemu oczyszczanie jest wyjątkowo delikatne.Szczoteczka OSCYLUJE, dokładnie usuwając zanieczyszczenia i pozostałości makijażu.Czyni to delikatniej i skuteczniej niż obracające się szczoteczki .TO OGROMNA RÓŻNICA !


10 x skuteczniejsze niż tradycyjne szczoteczki ! Manualne oczyszczanie skóry może usunąć jedynie większe zanieczyszczenia. Większych cząsteczek, które gromadzą sie w drobnych wgłębieniach skóry i porach, nie można dokładnie usunąć ręcznie System ZEITGARD umożliwia dokladne oczyszczenie nawet tych obszarów skóry. Dzięki połączeniu specjalnych włókien szczoteczki oraz produktów oczyszczających, które tworzą strukturę "siateczki" możliwe jest usunięcie zanieczyszczeń nawet z trudno dostępnych obszarów. W ten sposób skóra jest oczyszczona nawet 10x dokładniej niż podczas tradycyjnego oczyszczania dłonią .


Jasnoniebieski żel oczyszczający do każdego typu skóry.

Czy warto ją kupić i gdzie ? 


Testuje ją już około 3 tygodni i jestem zachwycona . Od zawsze marzyłam o takiej szczoteczce ponieważ oczyszczanie buzi , demakijaż jest dla mnie niesamowicie ważny , Wiem jak ogromny wpływ ma źle oczyszczona skóra na proces starzenia się . Sama robię często makijaże dosyć mocne i zawsze miałam problem z demakijażem. TERAZ wystarczy naprawdę minuta i skóra jest nieskazitelnie czysta, gładka i jędrna . NIE zamienię jej już na nic innego !


Kochane mam dla Was dwie wiadomości ale chyba obie dobre . Razem z Firmą LR mamy dla Was aż 30 % RABATU na tą szczoteczkę i inne produkty z ich katalogów tylko dzięki mojemu pośrednictwu ! Niestety inaczej nie da się jej kupić ponieważ sklep działa internetowo i tylko partnerzy tacy jak JA mogą Wam udzielić rabatu i pomóc zrobić zakupy .Dajcie znać jak Wy oczyszczacie skórę twarzy i co myślicie o szczoteczkach takich jak ta :)

Na koniec wrzucam Wam filmik z instrukcją obsługi :)


Polubienia

Komentarze

Kinga K.,
Zanzadra
Zanzadra,
genialna jest ta szczotka 😊
nouw.com/zanzadra
roksanaryszkiewicz
roksanaryszkiewicz,
Muszę sobie taką sprezentować 😉
nouw.com/roksanaryszkiewicz
beautyownstyle
beautyownstyle,
Wygląda bardzo zachęcająco 🙊
nouw.com/beautyownstyle
jajkosadzone
jajkosadzone,
Jestem jej mega ciekawa i sama chętnie bym przetestowała 😃
nouw.com/jajkosadzone

Instagram @minibeeyb