Zwycięzcy tegorocznego #Nouw30DayChallenge

30-dniowy challenge zakończył się we wtorek, a dzisiaj nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców! Other - 1

Na początku oczywiście chcielibyśmy Wam podziękować za ogrom pozytywnych słów, kiedy ogłosiliśmy kolejną edycję #Nouw30DayChallenge. Uczestnicy wyzwania dawali z siebie wszystko przez cały czas trwania challege'u, szukając swojej własnej blogowej ścieżki. Na to właśnie liczyliśmy!

Wszyscy przyczynili się do zarażania inspirującą energią podczas tego niezbyt słonecznego miesiąca. Mamy nadzieję, że będziecie dalej dzielić się swoją energią w przyszłości na Nouw.

A teraz bez przedłużania - oto wspaniali zwycięzcy #nouw30daychallenge 2018!


Pierwsze miejsce: @idaangvik - Norwegia

Komentarz jury:
Kiedy przeglądasz blog Idy, przeżywasz prawdziwą wizualną ucztę. Kreatywność, piękne zdjęcia i doskonałe wyczucie stylu inspirowały nas każdego dnia wyzwania. Zapisując się do challenge'u Ida chciała tworzyć więcej wpisów podróżniczych, a także tych bardziej personalnych, aby czytelnicy mogli ją lepiej poznać.

Ida nie tylko zabrała nas do Rzymu, ale też dała nam się poznać z bardziej prywatnej strony. Opowiadała zabawne & prywatne anegdoty, a także opowiedziała o swojej ekscytującej pracy. Zauważyliśmy, że Ida podczas tych 30 dni znalazła swoją niszę , którą jest mieszanka mody i doświadczeń. Nie możemy się doczekać, co zobaczymy na jej blogu w przyszłości!


Drugie miejsce: @emmafelsing - Szwecja


Miejsca trzecie do dziesiątego:
@mettehogh - Dania
@tildasofia - Finlandia
@ElineEmma - Holandia
@kristinw - Norwegia
@Emmaoesterby - Dania
@Andreapalomas - Szwecja
@Matildaogren - Szwecja
@Kajamarie - Norwegia

NAGRODY
Pierwsze miejsce: Ida wybierze się na inspirujący weekendowy trip do Paryża i opublikuje swój własny artykuł podróżniczy na Nouw Magazine.

Drugie miejsce: Emma wybierze outfit od Twist & Tango z ich eko kolekcji.

Miejsca trzecie do dziesiątego: Dwuletnie konto premium na Nouw.

WYWIAD Z IDĄ
W sobotę będziecie mogli przeczytać rozmowę z naszą zwyciężczynią! Będziemy pytać między innymi o motywację oraz nadchodzący trip do Paryża. Oczywiście zdradzimy wam również, jak zareagowała Ida na wieść o wygranej!

Writer
Redaktionen