"W Nouw znajdziesz mnóstwo miłości & ciężkiej pracy"

Raz w roku team Nouw spotyka się na burzę mózgów. W zeszłym roku byliśmy w Polsce, a w tym roku spędziliśmy dwa dni w hotelu SPA w Falkenberg. Sprawdźcie, co robiliśmy! Lifestyle -

Jak wiele z was zapewne już wie, Nouw jest największą platformą blogową w Skandynawii z ponad 1,4 miliona unikalnych wizyt tygodniowo i ponad 25 000 aktywnych blogerów. Za tymi dużymi liczbami stoi wiele ciężkiej pracy i miłości. Oto my, team odpowiedzialny za Nouw.

Staramy się & ciężko pracujemy, żeby być zawsze o krok przed innymi. Każdego roku spotykamy się na burzy mózgów, aby zebrać inspirację i nową energię, a także po prostu miło spędzić czas w swoim towarzystwie. Tym razem miejsce było wyjątkowe - spotkaliśmy się w Falkenberg Strandbad - hotel SPA na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Mieliśmy okazję cieszyć się spokojnym miejscem, w którym czuć było harmonię i chłodną morską bryzę.

Nouw ma swoje siedzimy w różnych lokalizacjach, Dania jest jedną z nich. @jennifergeertsen pracuje dla nas w Danii.

Tutaj widzicie nasz team redaktorów. Od lewej: @jennifergeertsen, @karolinesmadal, @fridasfriday, @tessb & @elinskoglund

Nouw ma również team techniczny, który cały czas pracuje nad tym, aby Nouw było najlepszym narzędziem do blogowania na rynku.

Poniedziałek spędziliśmy w sali konferencyjnej z widokiem na ocean, omawiając obecną sytuację, nadchodzące wydarzenia i wyjątkowo ważne sprawy.

W biurze w Sztokholmie znajdziecie @elinskoglund - redaktor naczelną i Reza - kierownika sprzedaży.

@karolinesmadal jest menadżerem w Norwegii a @tessb jest menadżerem ds. marketingu w Norwegii i Finlandii

Na tym zdjęciu widzicie @fridasfriday, która zajmuje się wieloma rzeczami związanymi ze sprawnym działaniem Nouw. Poza tym jest autorką bardzo wielu artykułów w naszym magazynie!

Częstowaliśmy się kawą i wieloma smacznymi ciastami.

Uśmiechnięte twarze i inspirujące rozmowy

Po wielu godzinach spędzonych w sali konferencyjnej dostaliśmy klucze do naszych pokojów. Wszyscy krzyczeliśmy z zachwytu, kiedy wyjrzeliśmy przez okna z widokiem na ocean.

Różowe ściany i palmy sprawiają, że wszystko wydaje się piękniejsze.

Świętowanie zaczęliśmy od otwarcia szampana podczas zachodu słońca. Następnie poszliśmy do spa na kilka godzin, a dzień skończyliśmy na kolacji w przepysznej hotelowej restauracji.

Zasnęliśmy w mięciutkiej hotelowej pościeli około północy.

Nadszedł wtorek i wszyscy ustawiliśmy nasze budziki tak, aby jeszcze zdążyć na poranne spa, a następnie kolejne spotkanie w sali konferencyjnej.

Być tu i po prostu odpoczywać, nikt by sobie tego nie mógł odmówić.

Idealne połączenie - praca & odpoczynek w jednym!

Zanim wszyscy wróciliśmy do domów zjedliśmy lunch w hotelowej restauracji, podziwiając ten wspaniały widok.

Już zaczęliśmy odliczać dni do następnego spotkania. Dziękujemy wszystkim za udział!