Świąteczne filmy - nasze top 7

Świąteczne filmy - nasze top 7

Grudzień to czas świątecznych filmów. Każdy ma swoje ulubione pozycje, ale koniecznie zobaczcie co według nas trafiło na świąteczną listę "must see" i szykujcie popcorn! Lifestyle -

Love actually
Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości.

Holiday
Dwie kobiety, które nigdy się nie spotkały i mieszkają w odległości ponad 4 000 kilometrów, spotykają się w sieci, na stronie pomagającej aranżować zamianę domów i pod wpływem impulsu wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt.

Listy do M.
"Listy do M." to 15 bohaterów i 5 wyjątkowych historii rozgrywajacych się w zaśnieżonej, mroźnej Warszawie w trakcie jednego wyjątkowego dnia – wigilii Świąt Bożego Narodzenia.

Cztery gwiazdki
Jak odwiedzić każdego z rozwiedzionych rodziców młodej pary w czasie świąt Bożego Narodzenia? Tym bardziej, że są to aż cztery nowe rodziny. Z takim właśnie wyzwaniem zmierzą się bohaterowie filmu.

Czekając na cud
Film ukazuje splatające się historie kilkorga mieszkańców Manhattanu, którzy w okresie bożonarodzeniowej gorączki zmuszeni są do stawienia czoła życiowym problemom. Dzięki niewielkiej wzajemnej pomocy odkrywają na nowo znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.

White Christmas
Film opowiada historię dwóch utalentowanych piosenkarzy, którzy po zakończeniu II wojny światowej łączą swe siły, by stać się rewelacją sezonu.

Cud na 34. ulicy
Kriss Kringle zostaje zatrudniony w wielkim magazynie jako święty Mikołaj. Sklep znajduje się w poważnych kłopotach finansowych i grozi mu przejęcie przez wrogą sieć megasamów. Jednak Kriss dzięki swoim niekonwencjonalnym pomysłom przyczynia się do zwiększenia obrotów i staje się sensacją sezonu.

Zgadzacie się z naszą listą? Napiszcie bez jakich filmów Wy nie możecie się obejść w ten przedświąteczny czas!