Poznaj zwycięzców #Nouw30daychallenge

Poznaj zwycięzców #Nouw30daychallenge

30-dniowe wyzwanie dobiegło końca. Oto nasi zwycięzcy! Blogging tips - 1

Na początku chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom wyzwania, którzy rozwinęli swoje umiejętności blogerskie i mieli z tego taką satysfakcję, jak my. Aż 1126 osób wzięło udział w #nouw30daychallenge i podjęło wyzwanie blogowania codziennie przez 30 dni. Cieszy nas to, że wyzwanie wyzwoliło w was chęć do blogowania i sprawiło wam taką radość, jaką nam sprawiło czytanie waszych wpisów.

ZWYCIĘZCY
Pierwsze miejsce:
Neda Sadejou @neda

Dlaczego wygrała: Neda potraktowała wyzwanie jako dobry moment na odświeżenie swojego bloga. Podczas tych trzydziestu dni obserwowaliśmy, jak rozwinęły się jej umiejętności oraz kreatywność w wyrażaniu siebie.

Było to jedno z jej głównych założeń tego wyzwania; przywrócić swoją kreatywną stronę. Chciała również zainspirować swoich czytelników i sprawić, że poznają ją bliżej.

Publikowała zarówno inspirujące kolaże, wspomnienia z egzotycznych miejsc, outfity, jak i wpisy z życia codziennego. Widzieliśmy posty opisujące kolekcję kobiecych garniturów i co można znaleźć w jej kosmetyczce, bardziej relaksujące wpisy o spacerach po lesie lub post o wizycie u dentysty. Wzbudziła w nas zainteresowanie prostymi, ale bardzo efektywnymi i interesującymi sposobami na stworzenie wpisów, ze szczególnym uwzględnieniem nawet najmniejszych detali, które dodają "to coś" do całokształtu.

Drugie miejsce: @MelissaBentsen

Trzecie miejsce: @pannaanna92

Równorzędnie czwarte-dziesiąte miejsce:
@lineleknesund
@cecilievirik
@frejasettergren
@inspobyr
@ellabrammer
@lindafinell
@fannybe

NAGRODY

Do zwycięzców drugiego oraz trzeciego miejsca zostaną wysłane w przyszłym tygodniu paczki z nagrodami. Wszyscy zwycięzcy konkursu otrzymają dwuletnie członkostwo Premium na Nouw.

WYWIAD ZE ZWYCIĘZCĄ
Jeszcze dzisiaj będziecie mieli okazję poznać @neda w wywiadzie na Nouw magazine!


Writer
Redaktionen