Poznaj Nouw

Poznajcie nas bliżej i sprawdźcie, jakie korzyści daje wam bycie blogerem na naszej platformie! Profile -

Platforma do blogowania

Nouw to przede wszystkim miejsce, w którym możecie tworzyć swojego bloga. Założenie lub przeniesienie bloga jest proste, a dopasowanie wyglądu i tworzenie wpisów bardzo intuicyjne. Możecie dowolnie wybrać font, dostosować szerokość, użyć filtrów do zdjęć, tworzyć kolaże i wiele innych. Blogować możecie również z telefonu za pośrednictwem naszej aplikacji, która w 100% odpowiada wersji online! Oferujemy wsparcie techniczne dla każdego, kto chciałby zmienić coś w swoim blogu, lecz nie wie jak lub potrzebuje porady. Piszcie do nas śmiało!

Społeczność

Przeglądajcie aktualności, aby być na bieżąco z wpisami osób, które obserwujecie. Za pomocą wyszukiwarki i toplist odkrywajcie nowe blogi! Oznaczajcie się hashtagami, komentujcie wpisy, sprawdzajcie, kogo followują inni, okrywajcie Nouw!

Magazyn

Szukacie codziennej dawki inspiracji? Nouw to również magazyn, w którym mówimy o trendach, stylu życia, urodzie, a także promujemy nasze blogerki. Interesuje was moda? Szukacie urodowych inspiracji? A może brakuje wam pomysłu na fit lunch? Zaglądajcie do nas. Znajdziecie tu wiele zdjęć i porad!

Zarejestruj się na Nouw i dołącz do naszej społeczności! Stwórz razem z nami wyjątkowe miejsce, na którym będziemy dzielić się pomysłami i wzajemnie wspierać! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.