Po obu stronach obiektywu

27 czerwca odbył się niezwykły event połączony z warsztatami fotograficznymi prowadzonymi przez Lidię Popiel. Sprawdźcie, jak było! Lifestyle -

Nasz event rozpoczął się od lunchu w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler - modnym miejscu na mapie Warszawy, które oferuje nie tylko pyszne jedzenie, ale również niesamowity design, przywołujący na myśl industrialne klimaty.

Po lunchu i rozmowach przeszliśmy do części warsztatowej - lekcji fotografii udzieliła nam fotograf Lidia Popiel, której z pewnością nie musimy nikomu przedstawiać. Canon Polska i Fomei Polska zapewniło nam wsparcie techniczne - dziewczyny przekonały się, jak ważny jest wybór odpowiedniego aparatu, obiektywu oraz oświetlenia, aby stworzyć perfekcyjne ujęcie!

@olakoperska w obiektywie @StaySimple prezentuje swój outfit

biżuteria od Ani Kruk

Dzięki Pomada Fashion Office blogerki otrzymały do dyspozycji najnowsze kolekcje topowych marek takich jak KappAhl, Zalando, VanGraaf, Franchie Rules, Under Armour, Deichmann i Esprit przygotowane przez Pomada Fashion Office, z których stworzyły najmodniejsze w tym sezonie stylizacje, a także biżuterię od Ani Kruk, która doskonale podkreśliła każdy outfit. Każda z nich stanęła przed obiektywem Lidii Popiel, a także fotografowały się wzajemnie w grupach, wykorzystując swoje warsztatowe umiejętności w praktyce. Do dyspozycji miały piękną kwiatową ściankę od Chori mori. Na pożegnanie dostały stylowe prezenty od Ani Kruk oraz Renee.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia następnym razem!