Piątkowy wywiad: Elin Skoglund

W ten piątek rozmawiamy z naszą ulubioną Elin Skoglund na wiele ciekawych tematów - od miłości, poprzez plany na przyszłość, aż po sączenie kieliszka wina w towarzystwie pięknego widoku na Toskanię. Profile -

Hej Elin, jakie masz plany na weekend?
Hej Sanna. Na ten weekend zaplanowałam same przyjemne rzeczy. Moja najlepsza przyjaciółka zaplanowała dla mnie przed-urodzinową imprezę w sobotę, a w niedzielę wyjeżdżam do Åre na narty.

Jak wygląda twój typowy dzień?
Każdy mój dzień bardzo się różni. Wczoraj cały dzień biegałam między eventami. Głównym powodem, dla którego ludzie przychodzą na eventy jest nawiązanie kontaktów służbowych i poznanie nowych osób. Możemy sobie wtedy wzajemnie pomagać.

Na twoim blogu możemy przeczytać wiele przemyśleń na temat różnych uczuć, w tym miłości. Co sądzisz właśnie o miłości?
Miłość jest moim ulubionym tematem rozmyślań i rozmów. Inspiruje mnie. Jestem prawdziwą romantyczką, więc w wielu aspektach mojego życia kieruję się właśnie miłością.

Jakie masz wskazówki dla wszystkich singli?
Mam wiele wskazówek, którymi podzieliłam się już na blogu, ale postaram się je streścić również tutaj. Cieszcie się życiem singla - większość z was nie pozostanie nim na zawsze. Może to właśnie ostatnie chwile, kiedy jesteście sami, a może nie. Jednak uczucie "bycia wolnym" i tego, że "wolno wam wszystko" jest naprawdę niesamowite. Będąc singlem musicie cały czas pracować nad swoim nastawieniem do życia i zamieniając wszystkie negatywne aspekty w te pozytywne.

Jeśli mogłabyś przez jeden dzień wykonywać inną profesję, co by to było?
Z pewnością zostałabym aktorką! Marzyłam o tym od dziecka.

Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat?
Będę miała piękną winnicę w Toskanii, mój dom będzie przypominał miniaturowy zamek, a wieczorami będę piła czerwone wino siedząc na szerokim parapecie i oglądając zachód słońca. Moje dzieci będą biegać po polach, i wszystko będzie po prostu perfekcyjne. I spokojne. Tak, chyba właśnie tak wyglądają moje marzenia? Przemawia przeze mnie romantyczka, haha.

5 szybkich pytań o weekend:
Pierwsza rzecz, jaką robię w piątek po powrocie z pracy to... Prysznic, muzyka w tle, kieliszek szampana w dłoni, następnie drobne poprawki w make-upie i przygotowanie obiadu. Na wieczór zapraszam znajomych.

Tak właśnie nakręcam się na nocne wyjście... Dla mnie kluczem udanego wyjścia jest spontaniczność.

W sobotni poranek znajdziecie mnie... w Mellqvist (kawiarnia w Sztokholmie), jedzącą śniadanie.

Mój ulubiony zestaw na kaca to... Taco i pasta zamówione z miejsca tuż obok mojego domu.

Moja niedzielna rutyna, która idealnie przygotowuje mnie na nadchodzący tydzień to... sprzątanie mieszkania, prysznic, maseczka i pogaduchy z przyjaciółką.


Blog Elin znajdziecie tutaj!