Nowości: Rozszerzona wersja statystyk dla bloga

Od teraz wszyscy blogerzy Nouw mogą zobaczyć statystyki dla konkretnego wpisu na blogu. Ciekawi was, jakie jest zaangażowanie, ile macie unikalnych wizyt i jak dużo czasu czytelnicy spędzają na waszym blogu? To i o wiele więcej możecie już sprawdzić na swoim koncie! Blogging tips - 2

Statystyki na blogu są bardzo przydatne, prawda? My też tak uważamy! Dlatego właśnie stworzyliśmy kompleksowe statystyki dla każdego konta na Nouw, aby było wam łatwiej zobaczyć podsumowania wpisów. Tutaj możecie zobaczyć, jak z nich korzystać.

Dobre wiadomości? Teraz statystyki są widoczne dla każdego wpisu! Na stronę statystyk została przeniesiona liczba Czytelników dla każdego posta. W ten sposób wszystkie dane są w jednym miejscu. Fajnie, co?

Jak zobaczyć statystyki dla konkretnego wpisu:
1. Idź do Twój blog / Wszystkie wpisy

2. Odszukaj wpis, dla którego chcesz zobaczyć statystyki i kliknij

3. Wybierz alternatywne Statystyki w wyskakującym menu

Tak wyglądają statystki dla poszczególnego wpisu

Co możesz zobaczyć w nowych statystykach dla konkretnego wpisu:
- Zaangażowanie (pokazuje, ile czytelników weszło w interakcję z wpisem, czyli komentarze i polubienia)

- Sesje (liczba wizyt)

- Unikalne wizyty

- Spędzony czas

- Liczbę komentarzy

- Liczbę polubień

- Liczbę czytelników *

Uwaga! Informacje o statystykach nie będą dostępne dla starych postów. Statystyki będą dostępne wkrótce także dla aplikacji.

* Stary sposób na sprawdzenie liczby czytelników polegał na pokazywaniu wejść na stronę główną bloga (czyli w zależności, ile wyświetlanych było postów na jednej stronie, tyle było brane pod uwagę). Teraz wyświetlenia zostały pogrupowane na "sesje" oraz "unikalne wizyty". Informacje o tych dwóch elementach często są wymagane przez marki współpracujące z blogerami.

Zdjęcia główne: @AnetteMarie

Skribent
Redaktionen