Nowość: Od teraz możesz śledzić blogi w aplikacji Nouw - bez posiadania bloga

Nowość: Od teraz możesz śledzić blogi w aplikacji Nouw - bez posiadania bloga

Czy masz wielu obserwatorów, którzy nie posiadają bloga na Nouw? Bez obaw - poszerzyliśmy właśnie opcje naszej aplikacji. Od teraz możesz obserwować inne blogi bez konieczności zakładania własnego. Dzięki jednej aplikacji możesz być na bieżąco z nowymi wpisami! Blogging tips -

Pewnie zauwazyliscie, ze wczoraj cos swietowalismy? Hashtag #FollowMeNouw byl widoczny w tak wielu miejscach, bo imprezowalismy w tym samym czasie w Oslo, Helsinkach, Kopenhadze, Gotheborgu i Sztokholmie. Co celebrowalismy? Nowy, wazny dodatek w aplikacji Nouw!

Od teraz dostepne sa dwie wersje aplikacji; jedna dla tych, którzy chca miec swojego bloga, a druga dla osób, które chca tylko sledzic inne blogi, bez zakladania wlasnego bloga.


Jak zaczac z nowa opcja follow w aplikacji Nouw

1. Pobierz aplikacje Nouw w App store lub Google Play.

2. Kliknij na opcje "...po prostu obserwuj blogi" podczas zakladania konta, która przeniesie cie do modulu follow.

3. Po zalogowaniu pokaza ci sie od razu aktualnosci z propozycjami blogerów do sledzenia. Mozesz takze wyszukac recznie swoich ulubionych blogerów z Nouw oraz innych platform.

4. Menu w module follow ma wszystkie potrzebne funkcje, umozliwiajace sledzenie&interakcje z innymi uzytkownikami. W powiadomieniach zobaczysz, kto dodal nowy wpis lub odpowiedzial na twój komentarz. Mozesz tez wysylac prywatne wiadomosci do innych uzytkowników lub blogerów. Jesli chcesz aktywowac druga wersje aplikacji i zalozyc bloga, musisz jedynie kliknac na opcje "Zacznij blogowac". Tak, to takie proste!


7 korzysci obserwowania blogów z nowym modulem follow

1. Prosto z aktualnosci przenosisz sie na strone wpisu, bez ogladania wersji RSS. Twoje odwiedziny beda liczone w statystykach, co jest pozytywna informacja dla blogerów.

2. Mozesz obserwowac blogi z Nouw i innych platform.

3. Mozesz aktywowac powiadomienia push, kiedy ktos doda nowy wpis. W ten sposób nic cie nie ominie!

4. Mozesz komentowac & wchodzic w interakcje z innymi uzytkownikami bez koniecznosci wypelniania za kazdym razem formularzu z danymi.

5. Otrzymuj powiadomienia w aplikacji, gdy ktos odpowie na twój komentarz - nie musisz sie juz zapisywac do powiadomien mailowych!

6. Bardzo szybko mozesz zalozyc nowy blog i aktywowac druga wersje aplikacji.

7. Oczywiscie aplikacja jest w pelni darmowa!


Source error

Oto przyklad, jak wyglada powiadomienie o publikacji nowego wpisu przez obserwowanego blogera. Fajnie, co?


Zdjecie glówne: @eddam


Writer
Redaktionen