Nowość: Od teraz możesz śledzić blogi w aplikacji Nouw - bez posiadania bloga

Czy masz wielu obserwatorów, którzy nie posiadają bloga na Nouw? Bez obaw - poszerzyliśmy właśnie opcje naszej aplikacji. Od teraz możesz obserwować inne blogi bez konieczności zakładania własnego. Dzięki jednej aplikacji możesz być na bieżąco z nowymi wpisami! Blogging tips -

Pewnie zauważyliście, że wczoraj coś świętowaliśmy? Hashtag #FollowMeNouw był widoczny w tak wielu miejscach, bo imprezowaliśmy w tym samym czasie w Oslo, Helsinkach, Kopenhadze, Gotheborgu i Sztokholmie. Co celebrowaliśmy? Nowy, ważny dodatek w aplikacji Nouw!

Od teraz dostępne są dwie wersje aplikacji; jedna dla tych, którzy chcą mieć swojego bloga, a druga dla osób, które chcą tylko śledzić inne blogi, bez zakładania własnego bloga.


Jak zacząć z nową opcją follow w aplikacji Nouw

1. Pobierz aplikację Nouw w App store lub Google Play.

2. Kliknij na opcję "...po prostu obserwuj blogi" podczas zakładania konta, która przeniesie cię do modułu follow.

3. Po zalogowaniu pokażą ci się od razu aktualności z propozycjami blogerów do śledzenia. Możesz także wyszukać ręcznie swoich ulubionych blogerów z Nouw oraz innych platform.

4. Menu w module follow ma wszystkie potrzebne funkcje, umożliwiające śledzenie&interakcje z innymi użytkownikami. W powiadomieniach zobaczysz, kto dodał nowy wpis lub odpowiedział na twój komentarz. Możesz też wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników lub blogerów. Jeśli chcesz aktywować drugą wersję aplikacji i założyć bloga, musisz jedynie kliknąć na opcję "Zacznij blogować". Tak, to takie proste!


7 korzyści obserwowania blogów z nowym modułem follow

1. Prosto z aktualności przenosisz się na stronę wpisu, bez oglądania wersji RSS. Twoje odwiedziny będą liczone w statystykach, co jest pozytywną informacją dla blogerów.

2. Możesz obserwować blogi z Nouw i innych platform.

3. Możesz aktywować powiadomienia push, kiedy ktoś doda nowy wpis. W ten sposób nic cię nie ominie!

4. Możesz komentować & wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami bez konieczności wypełniania za każdym razem formularzu z danymi.

5. Otrzymuj powiadomienia w aplikacji, gdy ktoś odpowie na twój komentarz - nie musisz się już zapisywać do powiadomień mailowych!

6. Bardzo szybko możesz założyć nowy blog i aktywować drugą wersję aplikacji.

7. Oczywiście aplikacja jest w pełni darmowa!


Oto przykład, jak wygląda powiadomienie o publikacji nowego wpisu przez obserwowanego blogera. Fajnie, co?


Zdjęcie główne: @eddam


Writer
Redaktionen