Nowe video tutoriale już są

Nasze nowe & ulepszone instrukcje video właśnie się pojawiły! Jeden z naszych top profili, Alice Stenlöf, przeprowadzi was przez strony, funkcje i narzędzia. Other -

Kilka tygodni temu spędziliśmy dzień w studio w Sztokholmie, gdzie nakręciliśmy coś bardzo ekscytującego. Jeśli śledzicie nas na Instagramie, pewnie zauważyliście sneak peak na Instastories? Jeśli jeszcze nas nie obserwujecie, tutaj macie szansę to zrobić: @nouw_com.

Co robiliśmy w studio? Nowe instrukcje video na stronę! Dzisiaj z ekscytacją prezentujemy wam nowe, ulepszone tutoriale razem z @alicestenlof - jednym z naszych top profili. W trzech różnych filmikach Alice pokaże wam, jak działa Nouw, jak tworzyć wpisy i jak korzystać z narzędzi designu podczas projektowania wyglądu bloga.

Nieważne, czy blogujecie na Nouw od lat, czy jesteście tu nowi - mamy nadzieję, że te krótkie nagrania wam pomogą. Może nauczycie się czegoś nowego?

Wprowadzenie do Nouw
W tym filmiku Alice przeprowadzi was przez różne strony i podstrony, dając wam ogólne rozeznanie. Pokaże też, jak dołączyć do Nouw i obserwować blogi, a także wytłumaczy, jak korzystać ze statystyk.

Czytaj więcej: Pełny przewodnik po statystykach znajdziecie tutaj.

Jak zaprojektować blog
Na Nouw bardzo łatwo jest stworzyć profesjonalny design. Bez żadnego kodowania możecie nadać unikalny wygląd, który idealnie będzie pasować do waszego bloga & osobowości. W tym wideo Alice opowie, jak działa narzędzie designu, a także jak możecie zmienić poszczególne elementy, bądź dodać je za pomocą przeciągania i upuszczania kafelków.

Psst! Podoba wam się template w tym wideo? Cieszymy się, że tak - będzie dla was dostępny już wkrótce.

Jak stworzyć nowy wpis na Nouw
Kiedy już zaprojektujecie wygląd swojego bloga, nadchodzi czas na stworzenie wpisu! W tym wideo Alice pokaże proces pisania nowego posta, korzystając z różnych dostępnych narzędzi & możliwości. Upewniliśmy się, aby wszystko było intuicyjne i przejrzyste w użyciu.

Macie pytania?
Nasze instrukcje wideo przedstawią wam naszą platformę i wyjaśnią działanie Nouw. Jeśli macie pytania, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi w filmikach, napiszcie na info@nouw.com lub DM na @Nouw, a my odpowiemy najszybciej, jak możemy.

Writer
Redaktionen