#NouwLaunchPoland

#NouwLaunchPoland

W czwartek odbył się event oficjalnie rozpoczynający działalność Nouw w Polsce. Zaprosiliśmy Blogerów z Danii, Norwegii, Szwecji i Polski na nasze spotkanie do Warszawy. Bądźcie na bieżąco razem z nami! Other - 2

Kiedy było już wiadomo, że kolejny launch Nouw odbędzie się w stolicy Polski, chcieliśmy sprawić, żeby było to niezapomniane wydarzenie! Naszym celem było stworzenie eventu, na które zaprosimy grupę influencerów i podzielimy się ekscytującymi wiadomościami.

Dlatego właśnie zebraliśmy duże influencerki z Norwegii, Danii i Szwecji, aby spotkały się z polskimi influencerkami w Warszawie. Podczas tych 24h blogerki zatrzymały się w hotelu Sixty Six - nowoczesnym i stylowym miejscu, który na czas wydarzenia był zarezerwowany wyłącznie dla influencerek zaproszonych przez Nouw.

Po wylądowaniu w Polsce nasze blogerki zameldowały się w hotelu i poszły na lunch do Aioli - jednej z najmodniejszej i najpopularniejszej restauracji w Warszawie. Następnie wysłuchały prezentacji o Nouw i nadchodzących trendach na 2017 rok. Wieczorem udały się na ekskluzywną kolację do Belvedere w Łazienkach Królewskich. Ostatnie wydarzenie to coctail party połączone z drinkami, rozmowami i doskonałą muzyką w naszym pięknym hotelu.

Czekajcie na kolejne aktualizacje! Możecie je sprawdzać w kilka sposobów:

- Followujcie nasze blogerki na instagramie lub szukajcie zdjęć pod hashtagiem #NouwLaunchPoland

- Sprawdzajcie zdjęcia i instagram stories na naszym oficjalnym profilu @nouw_com

- Czekajcie na nasze artykuły!