#Nouw30DayChallenge powraca

#Nouw30DayChallenge było ogromnym sukcesem w tamtym roku, a teraz powraca! Wyzywamy was do blogowania codziennie przez 30 dni, aby mieć szansę na wygranie weekendu w Paryżu. Co jest w tym najlepsze? Do wyzwania możecie dołączyć już dziś! Other - 9

Zeszłoroczny #Nouw30DayChallenge odniósł duży sukces, dlatego nie mogliśmy się oprzeć przed zorganizowaniem go również w tym roku. W styczniu 2018 rozpoczynamy kolejny rok blogowania od powtórzenia naszego wyzwania.

W lutym tego roku zaprosiliśmy was do wyzwania polegającego na blogowaniu każdego dnia przez 30 dni, aby odnaleźć własną niszę i zwiększyć szanse na zdobycie nowych obserwatorów. Nazwaliśmy ten challenge #Nouw30DayChallenge. Zwycięzcą została osoba, która według Nouw najbardziej się rozwinęła jako bloger. Nagrodą była wycieczka do Londynu. Podczas tygodnia w Londynie nasza zwyciężczyni @neda napisała artykuł o swoim tripie. Możecie go przeczytać tutaj.

Nasze wyzwanie zostało przez was bardzo pozytywnie przyjęte, a my byliśmy zaskoczeni tym, ile z was do niego dołączyło! Pomogliście nam rozbudzić ducha blogowania i przynieść trochę światła w te ponure zimowe dni.

Z tej okazji, że poprzedni challenge okazał się tak dużym sukcesem - organizujemy go ponownie w tym roku! Razem z wami chcemy znowu rozpocząć ten rok blogowania, startując 22 stycznia 2018. Kto jest z nami?


Wszelkie informacje jak dołączyć do wyzwania znajdziecie tutaj!

Skribent
Redaktionen