Nouw oczami naszych blogerów

Nouw oczami naszych blogerów

Czy nasi użytkownicy są zadowoleni z przejścia na naszą platformę? Jakie mają wrażenia związane z blogowaniem? Zachęcamy do przeczytania! Profile - 2

"Prosta i intuicyjna platforma!"

@PaulinaDufaj poświęciła omówieniu naszej platformy cały post! Podkreśla intuicyjność w dostosowaniu wyglądu bloga, możliwość wysyłania bezpośrednich wiadomości oraz moderacji komentarzy - "Już nigdy twój komentarz do moderacji nie będzie czekał tydzień czy dwa... bo zapomnisz wejść w komentarze. Tutaj są powiadomienia, nie da się zapomnieć :-)". Cieszy ją też możliwość bezpośredniej edycji zdjęć - "Możecie tak naprawdę zrobić wszystko! Od dodania tekstu, po filtry, kadrowanie, rozmiar...". Więcej przeczytacie tutaj!

"Dopełnienienie instagramowego życia"

@rudamowi podkreśla fakt, że poza dodaniem zdjęć może się tutaj rozpisać, pokazać prawdziwą siebie, a dzięki toplistom znaleźć inspirujące osoby! Jak większość osób, przenoszących się na naszą platformę podkreśla prostotę w projektowaniu designu - "pierwsza najpiękniejsza cecha tego miejsca - nie trzeba być profesjonalnym grafikiem ani znawcą HTML, aby zaaranżować coś pięknego. Te umiejętności są tu po prostu zbędne." Cały wpis znajdziecie tutaj.

"Prosto, klasycznie i przejrzyście"

@pannaanna92 mówi, że głównym powodem dołączenia do Nouw był design. Podoba jej się to, że każdy element można łatwo ustawić w projektorze wyglądu bloga. Wspomniała również o magazynie, dzięki któremu znajduje nowe, ciekawe blogi. "Miałam możliwość też poznać super osoby i czerpać dużo inspiracji. Jesteście pomocni, jeśli chodzi o każdy aspekt - jakbym miała jakiś problem to wiem, że napisałabym do Was :)"

"Platforma to ludzie, którzy ją tworzą"

@MoniqueRehmus na pierwszym miejscu stawia sprawny kontakt z naszym zespołem, ponieważ na poprzedniej platformie dostawała jedynie wiadomości systemowe, a przecież nikt nie lubi rozmawiać z maszynami. Wygląd jej bloga również się zmienił. "Od czasu, gdy korzystam z Nouw, dostaję mnóstwo komplementów odnoście szaty graficznej. Przeniesienie bloga na Nouw było zdecydowanie najlepszym posunięciem odnoście całej mojej blogerskiej kariery."

"Świeża dawka inspiracji"

@jeanetelife lubi czytać nasz magazyn! Dzięki niemu jest zawsze na bieżąco i nie brak jej inspiracji. Po przeniesieniu bloga na naszą platformę zauważyła też wzrost liczby wyświetleń, a jak wiadomo, jest to bardzo ważny aspekt dla każdego blogera. Wspomina też o naszej aplikacji. "Aplikacja pozwala na tworzenie postów przy pomocy telefonu,o każdej porze dnia i nocy! Jestem bardzo wdzięczna za możliwość spotkań z innymi dziewczynami z blogosfery."

Kochani, bardzo dziękujemy wam za tak liczne opinie i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami jak najdłużej!

Zdjęcia: @PaulinaDufaj oraz @cornelliaas