Nouw Launch Finlandia

Nouw Launch Finlandia

Czwartek był dniem launchu Nouw w Finlandii. Zaprosiliśmy około 20 blogerek na noc pełną dobrego jedzenia, drinków i imprezę w doborowym towarzystwie! Cały wieczór spędzony z naszymi nowymi blogerkami i influencerkami. Other -

Nasz event odbył się w Klaus K, niesamowitym hotelu w centralnej części Helsinek z widokiem na całe miasto. Przygotowaliśmy wszystko i czekaliśmy na spędzenie wieczoru z naszymi nowymi blogerkami. Pierwszy śnieg spadł nieco wcześniej w tym roku, więc miasto przyozdobiła delikatna warstwa białego puchu.
Nasze dziewczyny zostały obdarowane produktami od Suger Helsinki PR.
Miejsca z widokiem na całe miasto są wspaniałe!
Pierwsi goście zostali powitani kieliszkiem szampana. Wspaniale było poznać tyle świetnych profili z Finlandii.
@NataliaOona - jedna z naszych top blogerek w Finlandii.
Przedstawiamy wam cudowną @CamillaCzakan, która pracuje dla Nouw Finlandia, pisząc artykuły i organizując wszystkie eventy i spotkania w Finlandii.
Szczęśliwe dziewczyny, a tu jedna z nich @jennyjungell.
Około dwudziestej podano nam przystawki i tapas.
@Matildadjerf również pojawiła się na wydarzeniu, jako jeden ze szwedzkich profili. Opowiedziała nam, jak odnieść sukces w social mediach, promować swój profil i generować ruch na blogu, a co za tym idzie - zdobyć popularność. Było bardzo inspirująco! @tessb odpowiedzialna za launch Nouw w Finlandii i @elinskoglund opowiedziały nieco więcej o pracy w Nouw.

Event zakończył się deserem i wieloma ciekawymi rozmowami, dzięki którym dziewczyny poznały się jeszcze lepiej. Tutaj mamy uroczą grupkę naszych pań - @FashionStatement @ESSIESOPHIE @tessb @CamillaCzakan @JANINAKOSKENNISKA @TheSHE @RoosaMononen

Od teraz Nouw ma magazyn online w Szwecji, Norwegii, Danii, Polsce & Finlandii - jesteśmy z tego niesamowicie dumni!

Zdjęcia: @anniehyrefeldt

Writer
Redaktionen