Nasza świąteczna playlista

Nasza świąteczna playlista

Co najlepiej tworzy świąteczny nastrój? Muzyka! Jedni nie wyobrażają sobie świąt bez kolęd, a inni bez "Last Christmas". Sprawdźcie moją TOP listę! Lifestyle -

1. Wham "Last Christmas" - ta piosenka nigdy się nie znudzi. Jedni jej nienawidzą, inni kochają, do której grupy zaliczacie się Wy?

2. Chris Rea "Driving Home For Christmas" - uwielbiam jej słuchać wieczorem, z gorącą herbatą w ręku.

3. DeSu "Kto wie czy za rogiem" - jedna z wielu polskich, świątecznych piosenek, która leci w radiu od początku grudnia.

4. Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You" - kolejny utwór bez którego święta są niepełne. Utwór z 1994 roku jest drugą najczęściej puszczaną piosenką świąteczną na świecie!

5. Czerwone Gitary "Jest taki dzień" - polska "kolęda", która towarzyszy mi podczas przygotowań, a także samej Wigilii.


6. Billy Mack "Christmas Is All Around" - jeśli tak jak ja, nie wyobrażacie sobie świąt bez filmu Love Actually koniecznie dodajcie ten utwór do swojej palylisty.

7. John Lennon "Happy Xmas (War Is Over)" - popularną wersję śpiewa Celine Dion, ale ja jestem fanką oryginału.

8. Michael Bublé "White Christmas" - cała płyta jest idealnie świąteczna.

9. Band Aid "Do They Know It's Christmas?" – singiel z 1984, nagrany przez Band Aid na rzecz pomocy ofiarom klęski głodu w Etiopii.

10. Jackie DeShannon "What The World Needs Now Is Love" - nie jest to piosenka stricte świąteczna, ale dzięki świątecznym filmom u mnie znalazła się na liście TOP!

Bez jakich piosenek świątecznych Wy nie wyobrażacie sobie świąt?