Moniquerehmus: My everyday makeup routine

#Nouw30DayChallenge - Ile czasu poświęca na makijaż Monika? Jaka jest jej codzienna make-upowa rutyna? Koniecznie przeczytajcie! Beauty - 5

Zwycięzcą czwartego tygodniowego challenge'u #nouw30daychallenge jest @MoniqueRehmus! Poza opublikowaniem posta na łamach magazynu Nouw, otrzyma również nagrodę od naszego sponsora Richmond & Finch.

Próbując różnych, nowych kosmetyków, czuję, że w końcu udało mi się udoskonalić swoją codzienną makijażową rutynę. Wiem już, które produkty i techniki działają najlepiej dla mnie i mojej skóry. Oczywiście zmieniam trochę wygląd w zależności od wydarzeń i spotkań, które mam danego dnia, ale to jest mój generalny, codzienny look! Możecie mi wierzyć lub nie, ale mój codzienny makijaż zajmuje mi niecałe 20 minut. Tak, naprawdę.


Mój makijaż krok po kroku:
1. Po nałożeniu bazy w postaci kremu nawilżającego i odczekaniu 5 min do wchłonięcia się kremu, nakładam mokrym beauty blenderem podkład Lumene Natural Glow. Ujednolica on koloryt mojej cery i wygładza ją.

2. Na okolice pod oczami oraz na powieki jako bazę pod cienie nakładam korektor Maybelline The Eraser Eye w odcieniu 01 light.

3. Miejsca, na których ląduje korektor utrwalam moim najnowszym kosmetycznym odkryciem, czyli rewelacyjnym pudrem z Wibo - Banana Loose Powder.

4. Na codzień oczy zaznaczam w bardzo delikatny i subtelny sposób używając głównie matowych cieni z paletki Too Faced Chocolate Chip.

5. Do wytuszowania rzęs używam ostatnio mascary z Too Faced Better Than Sex Mini, która jest bestsellerem tej marki.

Tekst & zdjęcia: @MoniqueRehmus

Writer
Redaktionen