Jak wprawić się w świąteczny nastrój?

Jak wprawić się w świąteczny nastrój?

Na święta czekasz już od początku grudnia? A może należysz do tych osób, które na dzień przed świętami przypominają sobie o ubraniu choinki? Nieważne, z którą grupą się utożsamiasz, z naszą listą poczujesz świąteczny nastrój, kiedy tylko zechcesz! Lifestyle - 1

1. Świąteczne piosenki

Last Christmas, czy All I Want For Christmas Is You? Poza oczywistymi hitami w świąteczny nastrój wprawi cię Michael Bublé, Ariana Grande czy Sam Smith. Stwórz swoją składankę na zimowe wieczory, albo skorzystaj z gotowych list świątecznych przebojów.

2. Kultowe filmy na święta

"Kevin sam w domu" jest pozycją obowiązkową. Jednak kiedy już go obejrzysz, polecamy także "Love Actually", "The Holiday", czy "Charlie i fabryka czekolady". Lista filmów, które możesz obejrzeć w grudniowe wieczory jest niemalże nieskończona. Zrób ciepłą czekoladę, przygotuj ciepły koc i spędź kilka wieczorów oglądając swoje ulubione hity.

3. Wypieki

Kto nie kojarzy świąt z wypiekami? Pierniczki, ciasteczka z żurawiną, ciasta z cynamonem, pomarańczą i przyprawą korzenną... Tu nie ma miejsca na dietę! Weź przepis od mamy, babci, albo znajdź w internecie i spróbuj swoich sił w kuchni, tworząc świąteczne słodkości.

4. Świąteczne swetry

Bądźmy szczerzy - grudzień to jedyny miesiąc, gdzie możesz założyć dziergany sweter w bałwanki, a każdy będzie się nim zachwycał. To absolutny must have!

5. Choinka

Totalnie stoimy murem za stwierdzeniem, że "bez choinki to nie święta"! Ubieranie choinki daje dużo radości, a kiedy zapalicie już wszystkie światełka... wtedy dopiero rozprzestrzenia się prawdziwa magia świąt.

Zdjęcia: @Annemwidvey

Writer
Marta Miecznikowska