Ida wygrała #Nouw30DayChallenge

Po radosnej rozmowie telefonicznej, w której Ida dowiedziała się o zwycięstwie w naszym wyzwaniu, przeprowadziliśmy również krótki wywiad. Spytaliśmy ją o porady dotyczące motywacji do blogowania oraz oczekiwania w związku z wyjazdem do Paryża. Profile - 6

Gratulacje Ida! Jaka była twoja reakcja na wieść o wygraniu tegorocznego #Nouw30DayChallenge?
Dziękuję! Wracałam do domu ze spotkania, gdy zadzwoniła do mnie Line z informacją, że zwyciężyłam tegoroczny challenge. Starałam opanować swoje emocje, zwłaszcza że właśnie siedziałam za kierownicą, ale w końcu musiałam się zatrzymać i dać upust emocjom. Byłam totalnie roztrzęsiona ze szczęścia, że to właśnie ja zostałam wybrana spośród tak wielu wspaniałych blogerek.

Blogowanie codziennie przez 30 dni z pewnością jest nie lada wyzwaniem! Jak znajdowałaś inspirację, aby dodawać nowy wpis każdego dnia?
Dużą inspiracją podczas trwania challenge'u byli moi czytelnicy. Nie chciałam iść zawieść, bo w końcu zobowiązałam się do wyzwania i zobowiązałam do dodawania nowego wpisu codziennie przez 30 dni. Zdałam sobie sprawę z tego, że zdobywam coraz więcej czytelników, co dało mi dodatkowego kopa.

Czy któryś z twoich wpisów przyciągnął szczególną uwagę podczas wyzwania?
Wpisy z największą liczbą czytelników dotyczyły moich prywatnych przemyśleń, między innymi było to "Pięć rzeczy, których o mnie nie wiecie". Nigdy nie uzewnętrzniałam się na blogu, ale obiecałam sobie, że podczas #Nouw30DayChallenge stanę się bardziej otwarta. Dostałam wiele pozytywnych odpowiedzi i naprawdę to doceniam.

Wygrałaś inspirujący trip do Paryża. Co zamierzasz tam robić?
Paryż jest moim ulubionym miastem, więc nie mogę się już doczekać, aż poznam je jeszcze bardziej. Tym razem chcę się wyjątkowo skupić na doznaniach smakowych, zrobię więc porządny research restauracji. Mam zamiar zobaczyć również Luwr, zjeść moje ulubione ciasto " Ispahan" w Ladurée, i pokazać Paryż od tej najlepszej strony mojej osobie towarzyszącej. Zjem francuskie śniadanie w malutkiej kawiarni, rozejrzę się po mieście z perspektywy Sacré-Cæur, odwiedzę obowiązkowe sklepy, a także będę się rozkoszować koncertem w Notre-Dame i odwiedzę kilka barów.

Jakie są Twoje plany na przyszłość dotyczące bloga?
Chcę utrzymać rutynę, którą wyrobiłam w trakcie challenge'u, mam więc zamiar dodawać nowy wpis 3-4 razy w tygodniu. Będę się dzielić wskazówkami, od najlepszych kosmetyków aż po ulubione aplikacje na telefon. Oczywiście będę też dodawać wpisy podróżnicze.


Blog Idy znajdziesz tutaj: nouw.com/idaangvik


Skribent
Redaktionen