Flaviagutowska: 5 sposobów na gorszy dzień

Flaviagutowska: 5 sposobów na gorszy dzień

#Nouw30DayChallenge - Macie czasem gorszy dzień? Dzisiaj nasza blogerka Flavia Gutowska powie wam, jak sobie z takim dniem radzić! Lifestyle - 4

Zwycięzcą drugiego tygodniowego challenge'u #nouw30daychallenge jest @flaviagutowska! Poza opublikowaniem posta na łamach magazynu Nouw, otrzyma również nagrodę od naszego sponsora NA-KD.


Chociaż jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, zdarza mi się, że mam gorszy dzień. Czasami jestem zmęczona zwykłą codziennością, zachowaniem innych, brakiem empatii i szacunku. Raz na jakiś czas po prostu trzeba pobyć samemu ze sobą, by naładować pozytywnymi wibracjami.

Przed Wami moje propozycje na ukojenie swojego serca i myśli.

Długa kąpiel z olejkami eterycznymi
Dodanie kilku kropel olejku eterycznego sprawi, że lepiej się odprężymy. Ja najbardziej lubię olejek lawendowy lub sosnowy. Niektóre olejki wpływają pozytywnie na nasz układ nerwowy, a także poprawiają nasze samopoczucie.

Maseczka odprężająca
Po takiej długiej kąpieli warto jest też zrobić sobie maseczkę łagodzącą. Na ten moment moją ulubioną maseczką jest maseczka kokosowa od Hello Body. Cudownie pachnie! A przy tym niesamowicie oczyszcza.

Dobry film
Jestem wielką kinomaniaczką. Uwielbiam oglądać filmy i przenosić się w całą historię oglądaną na ekranie. To pozwala na chwilę zapomnieć o swoich problemach.

Dobra muzyka
Równie dobrze pozytywnie nastraja mnie dobra muzyka. Szczególnie ta melancholijna, spokojna, emocjonalna. Taka, która będzie opisywała to co czuję. Ostatnio ciągle słucham Genie in a Bottle - Christina Aguilera (Sofia Karlberg Cover).

Spotkanie z przyjaciółmi
Jeżeli nie mam ochoty siedzieć sama, wystarczy jeden telefon. Spotkanie z przyjaciółmi to świetny sposób na miłe spędzanie czasu. Możesz się wtedy wygadać - powiedzieć o wszystkim co leży Ci na sercu. Dobry przyjaciel zawsze da Ci dobrą radę i pomoże w trudnych sytuacjach.

Kochani, a jakie są Wasze sposoby na gorszy dzień? Chętnie przeczytam! :)

Writer
Redaktionen