Czwartkowy trick: jak dodać "blog squad" na blogu

Od teraz macie możliwość linkowania blogów swoich przyjaciół z Nouw w top menu. W ten sposób wasi czytelnicy znajdą jeszcze więcej inspirujących blogów, a followersi waszych przyjaciół szybciej trafią na waszego bloga. Każdy zyskuje! Blogging tips -

Wyznajemy zasadę "sharing is caring", zwłaszcza, jeśli chodzi o dzielenie się inspirującymi blogami do czytania. Właśnie dlatego dodaliśmy opcję linkowania "blog squadu" w top menu twojego bloga. Kiedy dodasz blog swojego przyjaciela w top menu, pojawi się tam jego zdjęcie profilowe oraz nazwa bloga. Po kliknięciu na nazwę wyświetli się krótki opis profilu i ostatnie posty.

Jak dodać blogowych przyjaciół w top menu:
1. Idź do Twój blog / Design i kliknij na top menu. Jeśli nie masz tego elementu na swoim blogu, idź do Modułów i znajdź Top menu. Następnie przeciągnij element na górę bloga.

2. Kliknij na moduł Top menu, a następnie Dodaj i wybierz Blogera.

3. Użyj okienka wyszukiwania, aby znaleźć osobę, którą chcesz dodać. Pamiętaj, że możesz dodać tylko osoby, które śledzą twojego bloga na Nouw.

4. Teraz w swoim menu możesz zobaczyć małe zdjęcie profilowe tuż obok nazwy bloga. Jeśli chcesz użyć innej nazwy niż nazwa bloga, możesz to zrobić w ustawieniach menu.

Tak wyglądają ustawienia Top menu po dodaniu blogerów

Po kliknięciu na nazwę blogera wyświetli się krótki opis oraz ostatnie posty

Writer
Redaktionen