Chcesz zdobyć więcej followersów na Instagramie?

Chcesz zdobyć więcej followersów na Instagramie?

Czy istnieje przepis na zwiększenie liczby obserwujących na Instagramie? Raczej nie, ale my mamy dla was kilka składników! Profile - 4

Znajdź swój styl. Używanie tego samego filtra, utrzymywanie określonej kolorystyki lub mieszanka konkretnych kolorów na każdym zdjęciu - to sprawia, że twój ig wygląda schludnie. W rezultacie osoby, które odwiedzają twój profil po raz pierwszy widzą, że dbasz o ogólny wygląd swojego feedu. Na powyższym przykładzie możesz zauważyć czerwone akcenty na każdym zdjęciu. Fotki pasują do siebie mimo tego, że każda przedstawia coś innego.

Zróżnicowanie. Wiele z nas publikuje zdjęcia śniadania i całkowicie to rozumiemy (są pyszne!), lecz zbyt częste wstawianie monotematycznych zdjęć nie spowoduje zainteresowania. Zróżnicowanie tematyczne zdjęć będzie utrzymywać zainteresowanie wśród naszych obserwatorów.

Częstotliwość. Na Instagramie musicie być obecni. "Wymarłe" konta ze zdjęciami sprzed pół roku nie wzbudzają zainteresowania. Częste publikowanie zdjęć pomaga utrzymać followersów, ponieważ widzą wasze zaangażowanie w prowadzenie profilu.

Co działa? Zapamiętuj lub zapisuj zdjęcia, które otrzymały najwięcej serduszek i komentarzy. Będzie ci łatwiej zaplanować przyszłe fotki.

Odpowiedni czas. Kiedy wiesz, jaka pora dnia jest najlepsza na publikację zdjęcia, połowa sukcesu za tobą. O której godzinie scrollujesz Instagrama? Wiele z nas robi to tuż po przebudzeniu, jadąc lub wracając ze szkoły/pracy oraz kładąc się spać. Pamiętaj o tym, publikując kolejne zdjęcie!

Stwórz testowe konto. Możesz tam publikować fotki i sprawdzać, czy pasują do całego feedu. Pamiętaj, aby twoje testowe konto było prywatne.

Hasztagi. Dodawanie hasztagów sprawia, że np. osoby zainteresowane podróżami wpisując w wyszukiwarkę #mountains zobaczą wasze zdjęcie (pod warunkiem, że wpisaliście ten hasztag!). Podbija to widoczność waszych postów i skupia daną grupę tematyczną. W taki sposób różne marki często wyszukują konta do współpracy.

Oznaczaj. Jeśli publikujesz outfit, oznaczaj marki, które masz na sobie. Wiele firm publikuje reposty i oznacza konta instagramowiczów, więc jest to ogromna szansa na zwiększenie popularności twojego profilu.

Nie zapomnijcie oznaczać @nouw_com na swoich instagramowych fotkach. Może zrepostujemy akurat wasze zdjęcie?