Blogger's talk - @ciuch

Dzisiaj rozmawiamy z Karoliną. Skąd czerpie inspirację, jaki jest jej ulubiony trend na nadchodzący sezon i jakie są jej modowe triki? Przeczytajcie! Profile - 1

Jak opisałabyś swój styl?

Mój styl jest bardzo prosty. Kiedy byłam młodsza wychodziłam z założenia, że będę kupowała ubrania w różnych kolorach (bo przecież fioletowego swetra jeszcze nie mam!) i niskich cenach. Skutek? Ubrania w mojej szafie się mnożyły, a rzeczy, w których chodziłam, mogłam policzyć na palcach jednej ręki. Z wiekiem i za sprawą modowych blogów dojrzałam do tego, żeby kupować ubrania w kolorach, w których się czuję najlepiej. Stawiam na klasyki, które zawsze są w modzie i zaczęłam bardziej patrzeć na skład danej rzeczy. Ulubione elementy garderoby opisujące mój styl? Zdecydowanie białe conversy, biała koszula, bluzka w paski, oversizowy sweter i czarne dopasowane rurki!

Skąd czerpiesz inspirację?

Inspirację czerpię głównie z pinteresta, blogów modowych (Makelifeeasier czy StylOly) i różnych kont na instagramie. Zerkam również w co chodzą ubrane dziewczyny na ulicy! Jeżeli znajdę fajną stylizację w internecie, często robię printscreeny i zapisuję w specjalnie stworzonym do tego folderze w swojej komórce. Jeżeli łapię doła pt. "nie mam się w co ubrać", często przeglądam zdjęcia i wybór staje się oczywisty.

Jaki jest według ciebie najważniejszy trend na nadchodzący sezon?

Trend, który najbardziej mi przypadł do gustu i opanował cały instagram to zdecydowanie ubrania i dodatki w zwierzęce motywy!

No dobra, to teraz czekamy na twoje modowe triki!

1. Kupuj rzeczy w kolorach, w których czujesz się najlepiej
2. Kupuj fasony, które będą modne nie tyko przez jeden sezon oraz takie, które będziesz mogła swobodnie ze sobą łączyć
3. Zainwestuj w fajne dodatki! Modny pasek może zmienić całkowicie wygląd sukienki, a torebka lub szal w mocnym kolorze może ożywić szary lub czarny strój
4. Nie ulegaj niskiej cenie - kupuj to, czego naprawdę potrzebujesz i w czym będziesz chodzić.