Blogerka tygodnia - Wiktoria Czajkowska

Kim się inspiruje, jaki styl lubi najbardziej i co zabrałaby na bezludną wyspę? Poznajcie naszą blogerkę tygodnia! Profile - 4

Hej @victoriaczajkowska, co u Ciebie?

Aktualnie jestem szczęśliwą absolwentką 1 roku na Akademi Morskiej w Gdyni, kierunek Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością. Moi uważni obserwatorzy wiedzą, że powinnam iść teraz na 3 rok, ale niestety powinęła mi się noga na kilku przedmiotach i musiałam startować od nowa, tzn. nie musiałam, ale bardzo zależało mi na ukończeniu tego kierunku. Jestem wykończona egzaminami, dlatego teraz delektuję się wolnością.

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z blogiem?

Ojeju, o mojej przygodzie z blogowaniem mogłabym gadać godzinami, ciężko opisać to w kilku słowach, bo wiele było wzlotów i upadków, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od Photobloga i YouTube. Można powiedzieć, że gimnazjalne wygłupy z przyjaciółką doprowadziły nas do bardzo dużej oglądalności. Ale jak wszyscy teraz wiemy, głupota sprzedaje się najlepiej, haha! Na początku traktowałam to jako zabawę, nigdy nie myślałam, że to wszystko stanie się dla mnie tak ważne.

Kim się inspirujesz?

Może to zabrzmi głupio, ale nigdy jakoś nie obrałam sobie osoby, która byłaby dla mnie inspiracją na dłuższą metę. W dzisiejszej blogosferze mamy tyle utalentowanych i pięknych kobiet, że wybór jest naprawdę ciężki. Chociaż ostatnio moją faworytką jest Paula Jagodzińska i Ola Kowal. Obie są dla mnie kwintesencją kobiecości, bardzo naturalne, a zarazem eleganckie. Dodatkowo zaglądam na przeróżne instagramy i blogi, by zaczerpnąć codziennej dawki inspiracji.

Masz już swój trend 2017?

Lato w tym roku jest dość kiepskie, więc moje długo wyczekiwane zwiewne sukienki niestety jeszcze poleżą w szafie, o ile w ogóle z niej wyjdą w tym sezonie :( Na zastępstwo obieram sobie bluzki ze spuszczonymi ramionami, koszule w paski i dopasowane jeansy, które są dobre na każda pogodę.

Jaki styl lubisz najbardziej?

Zdecydowanie jestem zwolenniczką stylu casualowego z nutą elegancji. Lubię czuć się wygodnie i kobieco, zwłaszcza gdy wyjeżdżam z domu na cały dzień. Wiele razy tworzyłam wymyślne stylizacje, przez które przechodziłam istne męczarnie. Uwielbiam złote dodatki, którymi jestem obwieszona dosłownie codziennie, dodają właśnie tej nutki elegancji, nawet kiedy mam na sobie zwykły biały T-shirt i jeansy.

Trzy rzeczy, które zabrałabyś na bezludną wyspę?

Trzy rzeczy? Ciężka sprawa! Na pewno byłby to telefon z wbudowanym powerbankiem, który musiałby mieć ładowarkę solarną haha; coś na robaki, bo mam fobię na punkcie wszystkiego co lata i pełza w moim pobliżu; no i oczywiście mojego kochanego faceta (jeśli można go zaliczyć do rzeczy haha)

Jakie masz plany na wakacje?

Moje plany na wakacje? Pewnie jakiś spontan. Mam nadzieję, że złapiemy jakiś fajny Last Minute. Jeśli się nie uda, planowałam wycieczkę na Słowację i obowiązkowo Tatralandię. Jakoś mnie wzięło na sentymenty, ostatnio byłam tam jako dziecko, więc myślę, że fajnie byłoby pojechać tam ponownie.