Blogerka tygodnia - Paulina Plandowska

Chcecie się dowiedzieć, jakie miejsca w Londynie warto odwiedzić? Przeczytajcie wywiad z naszą blogerką tygodnia! Profile -

Hej @paulinaplandowska, co u Ciebie?

Cześć! U mnie wszystko w porządku, właśnie skończyłam pierwszy rok studiów i rozpoczęłam wakacje! Nie mogę się doczekać tego, co mi przyniosą i mam nadzieję, że uda mi się zrealizować wszystkie swoje plany!

Od jak dawna blogujesz?

W kwietniu minęły dwa lata! Nawet nie wiem, kiedy to zleciało. Kto mnie do tego zachęcił? Chciałam się przekonać, jak to jest i spróbować swoich sił. Różnica pomiędzy samym początkiem, a obecną sytuacją jest wielka. Zmieniłam swoje podejście do social media, nauczyłam się wyrażać samą siebie i staję się coraz bardziej odważna i otwarta. Poznałam także mnóstwo wspaniałych osób!

Jakie wpisy lubisz tworzyć najbardziej?

Prowadzenie bloga sprawia mi przyjemność, dlatego też każdy wpis piszę z takim samym podejściem. Lubię dzielić się z innymi tym, co u mnie i każdy post zawsze mnie cieszy!

Zdradź nam swój talent!

Mój talent? Jestem po prostu sobą :-) Robię to, co lubię i pokazuje siebie taką, jaka jestem naprawdę.

Dlaczego przeprowadziłaś się do Londynu?

Kiedy po raz pierwszy przyleciałam do Londynu, wiedziałam, że będę tu kiedyś mieszkać. Pokochałam to miasto od samego początku i nie było rzeczy, która nie spodobałaby mi się tutaj. To tu tak naprawdę rozwinęłam swoje skrzydła i zaczęłam robić to, co lubię. W Londynie nie da się nudzić. Codziennie odkrywam nowe możliwości! Nigdy nie żałowałam swojej przeprowadzki i każdego dnia cieszę się z decyzji, którą podjęłam.

Poleć nam swoje ulubione miejsca w Londynie!

Jedną z moich ulubionych dzielnic jest Notting Hill. Za każdym razem znajduję tam coś nowego i wyjątkowego! Mogłabym odwiedzać to miejsce każdego dnia. Moją ulubioną kawiarnią tam jest 'Farm Girl'. Bardzo ciekawe miejsce, z przepysznym menu i super kawą! (różowe stoliki sprawiają, że każde zdjęcie tam zrobione wyjdzie idealnie, haha!) Poza tym lubię też Chelsea i South Kensington. Piękne białe domy, kawiarenki, kwiaty i muzea. Wielkim plusem jest to, że praktycznie każde muzeum w Londynie jest darmowe, co znacznie ułatwia zwiedzanie! Od czasu do czasu lubię też odwiedzić centrum Londynu i wszystkim znane Oxford Street. Niestety, jest tam zazwyczaj mnóstwo ludzi, co na dłuższą metę jest naprawdę bardzo męczące. Zdecydowanie wolę spokojniejsze dzielnice! A przede wszystkim białe domki! Poza tym uwielbiam też 'Peggy Porschen'. Odwiedzam to miejsce zawsze, kiedy w moim życiu dzieje się coś wielkiego - ostatnio byłam tam po zakończeniu studiów i zakochałam się w ich najnowszym wystroju.

Gdzie planujesz spędzić wakacje?

Tegoroczne wakacje spędzę, hm... daleko! W tamtym roku byłam w Meksyku, a teraz... lecę jeszcze dalej. A gdzie? O tym dowiecie się już w sierpniu! Nie lubię zdradzać gdzie lecę, zanim się tam nie znajdę. Poza tym pewnie polecimy też na jakąś krótką spontaniczną wycieczkę. Lubię takie wyjazdy!