Blogerka tygodnia - Paulina Bender

Co ćwiczy, gdzie wybiera się na wakacje i jak udało jej się osiągnąć perfekcyjną figurę? Poznajcie naszą blogerkę tygodnia! Profile - 2

Hej @paulinabender, co u Ciebie?
Hej :) siedzę właśnie na tarasie, piję koktajl bananowo-truskawkowy i odpisuję na pytania. Strasznie się cieszę, że w końcu przyszła wiosna!

Skąd pomysł na założenie bloga?
Na początku był Instagram, a w momencie gdy zaczęłam dostawać coraz więcej pytań oraz komentarzy stwierdziłam, że warto zacząć również przygodę z blogiem, który jest rozszerzoną wersją Instagrama.

Jakiś czas temu dokonałaś przemiany w swoim wyglądzie! Jak do tego doszłaś?
Schudłam 12 kg! Największa motywacją był dla mnie mój wygląd - nie kochałam swojego ciała i źle się czułam ze zbędnymi kilogramami. Zaczęłam proces odchudzania od spacerów (ponad 1h dziennie), odstawiłam też gluten i cukier. Wspierali mnie najbliżsi - mój chłopak Jacek oraz rodzina. Moja filozofia życiowa to:
Chcesz osiągnąć sukces i czuć się szczęśliwa? Kluczem jest podejście. Nawet najmniejsze zmiany w myśleniu robią wielką robotę. Dam Ci radę, zacznij już teraz, dziś, w tej chwili żyć w taki sposób jaki sobie wymarzyłaś, oczywiście w stopniu w jakim możesz sobie na to pozwolić w obecnym momencie, na miarę dostępnych okoliczności.

Jaki sport lubisz najbardziej?
W liceum trenowałam siatkówkę oraz byłam cheerleaderką, ale zdecydowanie najbardziej lubię siłownię ;) i brzuszki!

Zdradź swoje największe marzenie!
Jestem szczęśliwa tu i teraz, mam kochającą rodzinę i wspaniałego mężczyznę. Jedyne, o czym marzę, to szczęśliwy, kochający dom i zdrowie, z którym jak wiecie mam niestety kłopoty. To bardzo uczy pokory i priorytetów życiowych. Wszystko inne wiem, że samo przyjdzie :)

Poleć nam idealne miejsce na:

- randkę z ukochanym

Zdecydowanie kochamy jeść, więc będzie to restauracja, może być włoska, tajska, sushi. Uwielbiam też polskie morze, więc weekendowy wypad jest zawsze dobrym pomysłem. A tak poza tym, to wszędzie, gdzie jesteśmy razem jest idealnie na randkę!

- wyjście z przyjaciółmi

Czy będę nudna jak napisze, że restauracja? ;) Lubię też chodzić do kina czy teatru, lub spotkać się w domu w gronie najbliższych osób i zrobić grilla.

Masz już plany na wakacje?
Obecnie planuję wakacje. W czerwcu żagle, a później mazury. Na pewno we wrześniu lecę na tydzień do Włoch - razem z moim chłopakiem jesteśmy świadkami na weselu najbliższych nam osób. Jeżeli chodzi o resztę planów, to cały czas coś kombinujemy, wszystko też zależy od urlopu.