Blogerka tygodnia - Joannawalkow

Gdzie chciałaby mieszkać, co zawsze musi mieć w torebce i jaki jest jej must have tego sezonu? Pozajcie Joannę, naszą blogerkę tygodnia! Profile -

Hej @joannawalkow, co u Ciebie?
Wszystko w porządku, wiosna jak zawsze sprawia, że mam w sobie dużo pozytywnej energii i motywacji do działania. Nawet deszczowe dni nie są w stanie mnie zniechęcić. :)

Skąd pomysł na założenie bloga?
Od zawsze interesowała mnie moda, pozowanie do zdjęć oraz ich robienie. O założeniu bloga myślałam już od bardzo długiego czasu, ale nigdy nie traktowałam tych myśli poważnie. Tak naprawdę przez cały czas namawiała mnie do tego siostra. Po długim czasie w końcu jej się udało. Bloga planowałam założyć dopiero na wiosnę, jednak pewnego zimowego dnia stwierdziłam: czemu nie dzisiaj? Nie mam nic do stracenia, a warto spróbować. Tego samego dnia założyłam konto i dodałam pierwszy wpis.

Skąd czerpiesz inspiracje do wpisów?
Inspiracje znajduję wszędzie. Przeglądając instagrama, facebooka, gazety. Nie mam żadnych konkretnych profili, na których się wzoruję, jednak gdy tylko spodoba mi się jakieś zdjęcie/stylizacja, od razu je zapisuję, aby móc w przyszłości do niego wrócić. Bardzo lubię, gdy zdjęcia są jasne, przejrzyste oraz mają chłodne kolory. Takie najbardziej przykuwają mój wzrok. Często zwracam także uwagę na styl ludzi, których mijam na ulicy.

Wolisz elegancki czy luźny styl?

Uwielbiam obydwa style, bardzo często mieszam je ze sobą. Dobrze czuję się zarówno w eleganckich stylizacjach jak i luźnych, sportowych. Jeżeli jednak miałabym wybrać, myślę, że postawiłabym bardziej na elegancję. Takie stylizacje zdecydowanie sprawiają, że czuję się kobieca i bardziej pewna siebie.

Masz już must have tego sezonu?
Moim głównym must have na wiosnę są oczywiście kabaretki ,w których jestem totalnie zakochana! Długi ciepły sweter, ramoneska w kolorze baby blue.. Na pewno zaopatrzę się także w białą koszulę z haftem w postaci kwiatów oraz pastelowe cygaretki!

Co zawsze musi się znaleźć w Twojej torebce?
Na pierwszym miejscu oczywiście telefon. To moje małe uzależnienie, z którym cały czas próbuję walczyć, niestety ciężko mi to przychodzi. Następnie klucze do domu oraz pomadka, którą noszę ze sobą częściej niż portfel, haha :)

W jakim mieście chciałabyś mieszkać?
Każdy kto dobrze mnie zna wie, że moim największym marzeniem jest Nowy Jork! Naoglądałam się mnóstwo filmów oraz vlogów tam kręconych i jestem zachwycona tym miastem i klimatem jaki tam panuje. Jeżeli chodzi o Polskę – Kraków lub Warszawa. Uwielbiam duże miasta, w których ciągle coś się dzieje i jest co zwiedzać.

Idealny wieczór to?
Dobry film, ciepły koc, różowe wino i mój ukochany!