9 rzeczy, które powinniśmy częściej dla siebie robić

Pośród chaosu jakim jest codzienne życie, łatwo zapomnieć o zorganizowaniu czasu tylko dla siebie. Stworzyliśmy dla was listę rzeczy, o których powinniście pamiętać przy planowaniu własnego czasu. Lifestyle - 1

1. Śniadanie w kawiarni
Jeśli idziemy coś zjeść na miasto, przeważnie mamy na myśli lunch lub kolację. A co ze śniadaniem? Wyobraźcie sobie spokojny poranek w przytulnej kawiarni z nastrojową muzyką i gorącą kawą w dłoniach. Czy potrzeba czegoś więcej?

2. Domowe SPA
Większość z nas urządza sobie domowe spa w sobotni wieczór. Czemu jednak nie zrobić takiej sesji w środku tygodnia? Maseczka i manicure w środę z pewnością nas zrelaksuje i pozytywnie nastawi do drugiej połowy tygodnia. I nie mówcie, że nie macie na to czasu! Nałożenie maseczki zajmuje 2 minuty, a możecie ją mieć na sobie nawet podczas gotowania kolacji.

3. Perfekcyjny wtorek
Przeznaczcie sobie jeden dzień w tygodniu na idealny wygląd. Warto wstać kilka minut wcześniej, aby bez pośpiechu się ubrać i pomalować. Poza tym, że będziecie świetnie się czuć i wyglądać w pracy czy szkole, wieczorne wyjście także nie będzie dla was problemem!

4. Świeże kwiaty w domu
Wiosna to idealna pora, aby nadać życiu koloru. Czy jest coś lepszego niż bukiet świeżych, kolorowych i pachnących kwiatów?

5. Domowy obiad
Wybierzcie w delikatesach kilka fajnych składników i stwórzcie obiad niczym z restauracji, zamiast znowu odgrzewać pudełkowe jedzenie. Gotowanie relaksuje, a domowy posiłek doda wam energii na cały dzień.

6. Dzień bez listy obowiązków
Chyba każdy z nas wie, że czasem warto wziąć sobie wolne od wszelkich obowiązków i po prostu się wyluzować. Idźcie do parku, muzeum czy na zakupy. Po prostu spędźcie trochę czasu bez pośpiechu, robiąc to, na co macie ochotę.

7. Spędzanie czasu z przyjaciółmi
Posiadanie przyjaciół to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Wspólne wyjście na plotki czy do kina z pewnością poprawi nam humor, bo w końcu nikt nie lubi być samotnikiem!

8. Masaż
Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo jesteśmy spięci, dopóki nie pójdziemy na masaż. Od czasu do czasu warto wybrać się do specjalisty, który rozluźni wszystkie nasze mięśnie.

9. Noc filmowa
Zaproście znajomych do domu, przygotuj przekąski i urządźcie sobie noc filmową. Może to być wieczór horrorów lub komedii romantycznych, wybór należy do was!

Zdjęcia od @sarahessel