5 seriali na powrót do szkoły

Dzisiaj polecamy wam seriale ze szkołą w tle, które idealnie sprawdzą się na jesienne wieczory! Lifestyle - 1

Riverdale - Pewnego dnia w małym miasteczku słynącym z produkcji syropu klonowego ginie nastolatek. Zagadkę jego śmierci postanawia rozwiązać grupa uczniów z liceum Riverdale.

13 powodów - Hanna Baker popełnia samobójstwo. Zostawia jednak swojemu koledze 13 nagrań, w których tłumaczy, dlaczego podjęła tę decyzję.

Plotkara - Klasyk, który nigdy się nie nudzi. Tytułowa Plotkara publikuje na swoim blogu najświeższe skandale z życia bogatych nastolatków z Upper East Side.

Carrie Diaries - Serial osadzony w latach 80-tych. Tytułowa bohaterka żyje na przedmieściach Connecticut, jednak marzy o wielkim świecie. Kiedy dostaje ofertę stażu w firmie prawniczej na Manhattanie, postanawia wykorzystać okazję. Jej życie szybko wywraca się do góry nogami, a Carrie otrzymuje coraz więcej życiowych wyzwań.

Ania, nie Anna
- Wszyscy znamy "Anię z Zielonego Wzgórza". Rudowłosa dziewczynka zostaje adoptowana przez niezamężne rodzeństwo. Na miejscu jednak okazuje się, że adoptowany miał zostać chłopiec. Jak potoczą się losy Ani?