5 filmów na romantyczny wieczór

Kolacja przy świecach, wino i dobry film to idealny przepis na wieczór z ukochanym. Sprawdźcie, jakie filmy wybraliśmy na tę okazję! Lifestyle -

Kocha, lubi, szanuje

Ten film spodoba się każdemu! Idealne życie małżeńskie Cala nagle rozpada się z powodu zdrady. Bohater próbuje zapić smutki w barze, gdzie zwraca na niego uwagę Jacob - przystojny mężczyzna potrafiący poderwać każdą kobietę (i robi to co wieczór). Oferuje mu pomoc w powrocie do "wspaniałego" życia singla - zmienia jego wygląd, uczy sposobu bycia i umawia na randki. W międzyczasie Jacob poznaje dziewczynę, która nie okazuje się kolejną łatwą zdobyczą. Komedia z nieoczywistym scenariuszem i świetnie dobranymi dialogami rozbawi zarówno męską, jak i żeńską część publiczności. No i gra tam Ryan Gosling.

Turysta

Podczas podróży do Włoch Frank - niezdarny nauczyciel matematyki, poznaje przypadkowo Elise - tajną agentkę Interpolu. Kobieta wplątuje go intrygę związaną z odnalezieniem swojego dawnego kochanka - kryminalisty, którego szuka również mafia. Film przepełniony jest pięknymi sceneriami, w których toczy się sporo akcji. To prawdziwa uczta dla fanów Angeliny Jolie i Johnny'ego Deppa, grających tutaj główne role.

Wiek Adaline

Wskutek wypadku Adaline przestaje się starzeć. Mijają lata, a wiecznie młoda bohaterka obserwuje śmierć swoich przyjaciół, ciągle zmienia miejsce zamieszkania i odrzuca każdego mężczyznę, który próbuje się z nią związać. Jej na pozór idealne życie jest w rzeczywistości bardzo samotne i ograniczone. Pewnego dnia spotyka Ellisa - przystojnego mężczyznę, dla którego traci głowę. Czy Adaline będzie dalej uciekać?

zdjęcia: @duvetmarie

Do utraty sił

Niepokonany bokser Billy Hope ma wszystko - sławę, przepiękną żonę, mądrą córkę i mnóstwo pieniędzy. Po jednej z walk jego duma zostaje wystawiona na próbę i dochodzi do tragedii. Mężczyzna traci kontrolę nad swoim życiem i w jednym momencie traci wszystko, co dotychczas osiągnął. Czy Billy poradzi sobie z trudnościami losu i znów stanie na szczycie?

Pamiętnik

Mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik, zawierający opowieść o miłości osób z dwóch różnych światów. Akcja rozgrywa się w latach czterdziestych. Noah zauważa Allie w wesołym miasteczku i na wszelkie sposoby próbuje namówić ją na randkę. Dziewczyna w końcu się zgadza, i tak zaczyna się ich historia. Para spotka wiele przeciwności losu, między innymi czasy wojny oraz stanowczych rodziców. Czy mimo to uda im się utrzymać miłość? Jednego jesteśmy pewni - przygotujcie chusteczki!

Zdjęcie główne: @cornelliaas