5 filmów na babski wieczór

Każda z nas wie, że zimowe wieczory najlepiej spędza się z przyjaciółkami, butelką wina i oczywiście dobrym filmem. Specjalnie dla was stworzyliśmy listę must-watch! Lifestyle -

Historia bawiącej się całe życie i rozkochującej w sobie mężczyzn Holly oraz młodego "sponsorowanego" pisarza Paula. Tę dwójkę zaczyna łączyć przyjaźń, która stopniowo przeradza się w głębsze uczucie. Cała akcja rozgrywa się na Manhattanie, a główną bohaterką jest pełna wdzięku Audrey Hepburn.

Przystojny adwokat z Wall Street przypadkowo spotyka dziewczynę do towarzystwa. Zauroczony młodą Vivian (Julia Roberts), proponuje jej trzy tysiące dolarów za spędzenie tygodnia u jego boku. Z początku czysty układ przeradza się w prawdziwe uczucie.

Bridget to 32- letnia stara panna z nadwagą i upodobaniem do alkoholu, w dodatku zakochana w swoim szefie. Po kolejnych samotnych świętach postanawia wziąć sprawy w swoje ręce- wyrzuca poradniki o tym "jak zdobyć facetów" i zaczyna prowadzić dziennik, w którym opisuje swoje sukcesy i porażki w poszukiwaniu porządnego mężczyzny i osiągnięciu wymarzonej figury. Kultowa komedia, którą prawdopodobnie obejrzały już wszystkie kobiety!

Komedia o rozrywkowych facetach, którzy zarabiają na rozbieraniu się przed kobietami. Uwaga! Historia opiera się na wspomnieniach Channinga Tatuuma, warto więc zobaczyć, kim był jeden z najprzystojniejszych obecnie mężczyzn Hollywood!

Cztery przyjaciółki z dzieciństwa: Sam (Gaby Hoffmann), Roberta (Christina Ricci), Chrissy (Ashleigh Aston Moore) i Teeny (Thora Birch) spotykają się w domu jednej z nich. Chrissy (Rita Wilson) - najbardziej zasadnicza z nich wszystkich - właśnie spodziewa się dziecka.

Zdjęcia: @moamattsson