Witajcie znów ! 😘
Cieszę się że poprzedni post był tak ciepło przez was przyjęty to dodało mi wiele energii na dalsze prowadzenie bloga.
Dziś przyszłam do was, aby pokazać wam 2 piękne kolory od semilaca! ❤️.
Te paznokcie robiłam równo tydzień temu i jestem w nich do tej pory zakochana i nie chce zmieniać ! Niby w paznokciach nie ma nic skomplikowanego bo są po prostu pomalowane lakierem a jednak tworzą piękny efekt ! 💗💅🏻.
Nie przedłużając juz dłużej, użyłam kolorów 047 Pink Peach Milk i 094 Pink Gold. 💅🏻❤️

Kolor 047 Pink Peach Milk to piękny pastelowy róż idealny na każda okazje. Paznokcie wyglądają na piękne i zadbane. Róż ma jasne tony które pięknie wyglądają w połączeniach z duża ilością kolorów ! ❤️

Kolejny kolor czyli 094 Pink Gold, użyłam go jako dopełnienie na jednym paznokciu. Jest po piękny brokatowy lakier który idealnie wyglada z każdym różem i czerwienią. Lakier jest nieziemski. Pięknie połyskuje na mnóstwo kolorów ❤️💅🏻💗

Mam nadzieje ze efektem końcowym będzieciie zachwycone tak bardzo jak ja ❤️

To już wszystko na dziś ❤️ Do zobaczenia niebawem 💗
W razie potrzeby napiszcie do mnie ; ewelina12345.01@wp.pl
Całuje Ewelina ❤️💗

Likes

Comments

Witajcie kochane.
Pewnie nie raz złamał wam się paznokieć, którego długo zapuszczaliście i szkoda wam obciąć wszystkie pozostałe, a przecież nie będziemy chodzić w paznokciach różnej długości. Nie martwcie się mamy ratunek dla naszych paznokci! Jest nim SEMI HARDI. Pewnie już o nim słyszałyście, ale z chęcią jeszcze raz wam opowiem czym jest to cudo!

Semi hardi- jest to coś pomiędzy lakierem hybrydowym a żelem, dlatego wiele osób mówi na ten produkt miękki żel. Możemy go bez większych problemów usunąć z naszych paznokci za pomocą acetonu. Nie jest szkodliwy tak jak zwykły żel. Jego cena wynosi od 29-37 zł. Cena zależy jedynie od koloru. Przezroczysty- ten którego ja obecnie używam kosztuje 29 zł a pozostałe 37 (biały, różowy i mleczny), Z dostępnością też nie mamy żadnego problemu.
Zastosowanie: lakier można stosować do przedłużenia (ok 3mm, chociaż w moim przypadku jest to trochę więcej a i tak się dobrze trzyma) lub jako dodatkowa warstwa pod lakier hybrydowy, dla wzmocnienia paznokcia.
PAMIĘTAJ HARDI NAKŁADAJ JEDYNIE NA BAZĘ !

Dobra przechodzimy do konkretów, na załączonym obrazku możecie zobaczyć mojego złamanego paznokcia :

Aby paznokieć był znów ładny, długi i nie odróżniał się od pozostałych do wykonania przedłużenia potrzebujemy:

-szablony do przedłużania paznokci
-bazę
-top lub top no wipe
-cleaner
-Semi Hardi
- lakier kolorowy

1.Przygotowujemy płytkę paznokcia, tak jak zawsze gdy robimy paznokcie hybrydowe
2.Matujemy płytkę polerką i przemywamy cleanerem.


3. Na paznokcie nakładamy cienką warstwę bazy i utwardzamy w lampie ( czas utwardzania zależy od lampy)

4. Nakładamy szablon, uważamy aby dobrze przylegał do paznokcia i nie odklejał się. Zwróćcie również uwagę na krawędzie paznokcia żeby szablon docierał wszędzie i ładnie przylegał. Tak jak na zdjęciu niżej.

5. Nakładamy 3 cienkie warstwy naszego hardi wracając uwagę na krawędzie paznokcia. Hardi nie nakładamy tylko na szablon ale również na całą płytkę paznokcia. Każdą warstwę utwardzamy w lampie 2 razy dłużej niż zwykły lakier

6. Szablon lekko ściągamy, nie naruszając przedłużonego paznokcia. Nakładamy jeszcze jedną wartwę hardi. Utwardzamy w lampie.

7. Przemywamy paznokcie cleanerem i nadajemy idealny dla nas kształt. Piłujemy również cały paznokieć alby nie był taki gruby i żeby był równy.

8. Przemywamy cleanerem. W tym miejscu możemy dołożyć jeszcze jedną warstwę hardi, ale to nie jest koniecznie.
Zabieramy się do nakładania wybranego lakieru hybrydowego. W moim przypadku jest to blue tide od NeoNail. Nakładamy 2 warstwy lakieru kolorowego.

9, Nakładamy warstwę Topu no wipe lub zwykłego (w przypadku zwykłego konieczne będzie jeszcze przemycie cleanerem na końcu.)


To już koniec przedłużania paznokci, może wydawać się to trudne ale nie jest. Jak wam nie wyjdzie nie martwcie się, powtarzajcie te kroki do momentu aż wam nie wyjdzie, to jest tylko kwestia wprawy. Teraz pokaże wam efekt końcowy :

Mam nadzieje że pomogłam i będziecie próbować przedłużania na hardi. To już na dziś koniec.


Całuje, Ewelina.

Likes

Comments