22.02

Wciąż czytam te ostatnie wiadomości , że chcesz mnie prawdziwą ! I wczoraj pierwszy raz od dawno telefon milczał a ja umieram w środku z niepokoju . Kocham Cię! Kocham Cię ! Kocham Cię ! I mam ochotę Ci to wykrzyczeć ! Bylebyś tylko mi uwierzył ! Uwierzył w to ,że tylko te cholerne obrazki były fałszywe .. a każda emocja .. każda część mnie .. te wszystkie rady , rozmowy to byłam prawdziwa ja !!! Nie jestem naiwna . Nie oczekuje że rzucisz mi się na szyje i powiesz .. „Aga wybaczam!” zbyt żelazne masz zasady .. zbyt honorowy jesteś . Dlatego też zawsze twierdziłam ze byłbyś idealnym ojcem ! Takim z zajawkami , pasją .. zasadami ! Uwielbiałam to Twoje zdanie „Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , a na cuda trzeba trochę poczekać „ ! Coś o tym wiem ja czekałam na Ciebie 27 lat !!!! Mam nadzieje ze kiedyś będziesz mógł to wszystko przeczytać.. tą namiastkę emocji .. namiastkę miłości .. namiastkę mnie i tego co teraz dzieje się w mojej głowie i moim życiu .. i wiecie co ? Czuję się tak jakby przed moim Matim nikogo nie było .. i nic się nie działo .. jakby nie było NIC przed Tobą! Ta pustka mnie przeraża .. i nie potrafię sobie z nią poradzić ..
9.48
Budziłam się w nocy 7 razy . Jak ja wstałam do tej pracy sama nie wiem . To wegetacja . Zerkam na telefon , wstaje , prysznic , zerkam na telefon , kawa ,zerkam na telefon , wychodzę , zerkam na telefon , wsiadam do auta, stoję w korku i co ja do cholery robię ... zerkam na telefon ...i wiecie co mam ochotę wrzucić go do morza ... nie .. nie Matiego..ten cholerny telefon !!!

Likes

Comments

21.01

Jest 22:52 a ja zerkam statystycznie co godzinę czy może przypadkiem nie napisałeś. To chyba najgorsze imieniny .. i chyba ostatnie które jakoś obchodzę . Ci ludzie w tym kinie trzymający się za ręce .. ten film ..Wszystko mi o Tobie przypomina.. Hmm albo po prostu nie daje zapomnieć . Skoro nie mogę pisać do Ciebie to będę tutaj... tu mogę pisać o tym jak tęsknie ,żałuję i jak nad sobą pracuje . Nie mogę zawalczyć o Ciebie to chociaż o samą siebie spróbuje. To prawie jak ten tytuł filmu Listy do M. I teraz pewnie wszyscy zastanawiają się kim jest M. Mati bo zawsze tak do niego mówiłam i tak o nim mówię nadal to facet mojego życia , moja miłość i inspiracja . Poznałam go na Tinderze. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajego gdyby nie fakt ze jesteśmy bratnimi duszami , że zakochaliśmy się w sobie oboje .. a żeby tak cukierkowo nie było to będzie tu też o tym jak ja to zniszczyłam . Tak ja . Karmiłam go fałszywymi zdjęciami i żeby to wszystko się wydało wysłałam mu zdjęcia osoby którą może znać ... bo sama nie potrafiłam przyznać się że wbiłam mu nóż prosto w serce. I znał , i stało się to co przewidywałam . Straciłam faceta mojego życia !!! Ten blog będzie mam nadzieje lekcją dla dziewczyn takich jak ja .. z niską samooceną, z nienawiścią do siebie samej aby przenigdy nie pozwoliły by to samoocena poniżej zera zawładnęła ich całym życiem ! Uwierzcie w to że są tacy faceci jak mój Mati którzy pokochają Was za to jakie jesteście i wyciągną Was z największego emocjonalnego dna jak na prawdziwego nurka przystało !

Likes

Comments