Manicure, Testy i recenzje

Witajcie!

W ramach współpracy z firmą Mollon PRO miałam możliwość testowania nowej kolekcji lakierów EXTREME Paradise Garden (nr 32,33,36), dodatkowo otrzymałam peeling o zapachu Kiwi do skórek i paznokci.

Lakiery EXTREME to 3 fazowy system który nakłada się jak zwykły lakier do paznokci, zmywamy zmywaczem bez konieczności używania dodatkowych płynów.

Zestaw EXTREME składa się z:

* EXTREME SMOOTH BASE COAT 1 - jest to baza którą nakłada się jako pierwszą, doskonale wyrównuje płytkę jeśli oraz powoduje że kolor lepiej się trzyma.

* EXTREME VERNIS COLOR 2 - to kolor która oprócz tego że jest dobrze zapigmentowany to bardzo dobrze się go nakłada, nie łuszczy się ani rozlewa na boki, jest elastyczny i jednym gładkim ruchem uzyskujemy piękny efekt co jest dla mnie bardzo ważne.

* EXTREME GLOSS TOP COAT 3 - to lakier na koniec. Niesamowicie się błyszczy oraz sprawia że cała stylizacja schnie w ciągu zaledwie 10 min co również jest dodatkowym plusem ponieważ czekanie aż lakier wyschnie to chyba największa zmora tradycyjnego manicure. Top Coat również przedłuża trwałość naszej stylizacji.

Jestem bardzo zadowolona z testowania zestawu ponieważ jakość, trwałość oraz efekt są dla mnie najważniejsze. Piękne dłonie i wystylizowane paznokcie to wizytówka kobiety dlatego gorąco polecam tą nowoczesną i innowacyjną technologie jaką jest Mollon PRO EXTREME 3 STEPS VERNIS.

A na stronie www.mollonpro.com przeczytamy:

WIOSENNO - LETNIA KOLEKCJA INNOWACYJNYCH 3 FAZOWYCH LAKIERÓW EXTREME PARADISE GARDEN

Pastelowa opowieść o wyśnionym nierealnym ogrodzie, pełnym dopiero co rozkwitłych magnolii i tulipanów, to wiosenno-letnia propozycja lakierów z linii EXTREME.
Gama 6 delikatnych, pastelowych barw kolekcji, która zabierze wszystkie kobiety w magiczny świat niebiańskich stylizacji.

Ulotne i radosne kolory są odpowiedzią na nadchodzące wiosenne trendy i idealnie uzupełniają pogodny i słoneczny look.
Odcienie błękitnego lnu, rozkwitłych oleandrów i spowitych mgłą wrzosów sprawią, że wiosenny manicure będzie wyjątkowo świeży i radosny.


*Kiwi Nail Peeling with 4 Oils

Peeling do skórek i paznokci o zapachu kiwi delikatnie złuszcza martwy naskórek, zmiękcza i odświeża płytkę paznokcia co sprawia że skórki stają się gładkie i nawilżone a płytka odżywiona. Zawiera witaminę E, oleje z żeń-szenia, słodkich migdałów, słonecznika i orzechów kukui.
Nakładamy bezpośrednio na skórki i paznokcie. Delikatnie wmasowujemy w celu złuszczenia, myjemy ręce i nakładamy ulubiony kolor.
Ponieważ mam bardzo suchą skórę dłoni ten peeling jest zbawienny dla skórek i paznokci.

Peeling, zestaw EXTREME oraz wiele innych produktów do stylizacji paznokci znajdziecie na stronie sklep.mollonpro.com.


Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments