Testy i recenzje, Manicure, Inspiracje

Do naszego Teamu dołączyła Sandra której posty będziecie mogły juz od dziś czytać w naszym babskim pokoju :) Zapraszam do czytania i śledzenia naszego bloga :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Macie problem z Baby Boomer'em? Dla mnie to był odwieczny problem, spędzał mi sen z powiek, ciągle jakieś bąbelki, pęcherzyki. Kupiłam nawet specjalny pędzelek do ombre ale niestety do końca nie spełnił moich oczekiwań.
W końcu przypadkowo kupiłam gąbeczkę do makijażu w Biedronce (!) i Pani na stoisku z Semilaca poleciła mi SemiArt White. I to był strzał w dziesiątkę!
Teraz to czysta przyjemność!
Dodatkowo użyłam lakierów Semilac kolor 003 + 002, w kolejnym 032 + 002.
Same oceńcie 😊

Semi Art - seria bardzo mocno napigmentowanych żeli przeznaczonych do Nail Artu. Występują w 12 wersjach kolorystycznych, a dzięki bardzo mocnemu nasyceniu barwy, nie rekomendujemy stosowania samodzielnego.
Zalecamy, by łączyć je z produktami pomocniczymi: lakierami hybrydowymi, żelami kolorowymi, pastą White Cream Art lub lakierami Semi Hardi.

Pozdrawiam Sandra K.

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments