Manicure, Testy i recenzje

Witajcie!

Dziś chciałabym Wam przedstawić markę z którą również nawiązałam współprace - LaBoom - lakiery hybrydowe. Te i inne produkty możecie znaleźć na stronie internetowej http://laboom.com.pl/ oraz na profilu Facebook'owym https://www.facebook.com/lakierylaboom.

W paczce którą otrzymałam znalazłam miły liścik, dwa lakiery hybrydowe oraz pyłek.

Kolory bardzo ładne jasny pastelowy róż oraz odcień amarantu. Świetnie komponują się w różnego rodzaju stylizacjach. Pyłek natomiast ma dwa warianty - można go kłaść na całym paznokciu i daje nam efekt złota, szmaragdu pięknie mieniąc się szczególnie na ciemnych kolorach, oraz nieregularnie na płytce dając nam efekt folii transferowej. Kombinacji jest tak dużo jak tylko Wasz fantazja i wyobraźnia Wam podpowiada.

Lakiery hybrydowe mają średnią gęstość co pozwala nam na dokładną aplikacje na płytkę, dobrze się rozprowadzają, nie zostawiają smug oraz pięknie kryją już po dwóch razach. Ja osobiście jestem zadowolona i napewno będę polecać tę firmę. Jesli chodzi o wytrzymałość to spokojnie wytrzymują 3 tygodnie na żelach jak i jako hybrydy na naturalnej płytce.

Poniżej moje propozycje stylizacji:


Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments