Instagram klaczekInstagram klaczekInstagram klaczekInstagram klaczekInstagram klaczekInstagram klaczekInstagram klaczekInstagram klaczek

The Balm - paleta cieni Meet Matt(e) Trimony

Drogeria ekobieca.pl wysłała mi do testów kilka produktów (dziękuję bardzo! <3 )="" jednym="" z="" nich="" jest="" paleta="" meet="" matt(e)="" trimony,="" która="" poszła="" na="" pierwszy="">Informacja ze strony ekobieca.pl:
"Meet Matte Trimony- Paleta 9 cieni do powiek Pojemność: 21,6g
  • Matowe
  • Długotrwałe
  • Aksamitne wykończenie
  • Łatwa aplikacja
TheBalm to amerykańska firma produkująca już kultowe, o bardzo dobrej jakości kosmetyki do makijażu, których cechą charakterystyczną i rozpoznawalną są opakowaniach w stylu pin-up girls. Meet Matte Trimony to paletka 9 intensywnych, matowych cieni do powiek, która zawiera harmonijnie skomponowane, neutralne kolory idealne zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Cienie posiadają bardzo dobrą pigmentacje, dają możliwość budowania intensywności, łączenia kolorów i warstw, aby uzyskać trójwymiarowy efekt. Posiadają miękką teksturę, która daje gładkie, aksamitne wykończenie, idealne do tworzenia łagodnych przejść tonalnych."
Sporym atutem tej palety jest bardzo duże lusterko.
Cienie są bardzo mocno napigmentowane oraz niespotykanie duże (niektóre róże do policzków są tej wielkości).
Mój faworyt to cień o nazwie Matt Kumar, piękny bordowy kolor, ostatnio coś mnie wzięło na takie odcienie. Wszystkie kolory idealnie ze sobą współgrają. Czerń jest bardzo intensywna, co się rzadko zdarza, zwłaszcza w przypadku matowych cieni.
Paletkę kupicie pod tym linkiem za 139,90zł (sprawdzałam w internecie i jest to chyba najniższa cena, dla porównania w Douglasie jest dostępna za 199zł) Link: http://www.ekobieca.pl/product-pol-22907-theBalm-Meet-Matte-Trimony-Paleta-9-cieni-do-powiek-21-6g.html

  • 35 wyświetleń

Polubienia

Komentarze

Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229