Ksiazka ktora poruszy każde serce

Uwielbiam książki które przyciągają wzrok czytelnika nie tylko swoim tytułem, okładką, ale też swoją treścią. "SCHIZIS" od @media_rodzina to książka która nie tylko Was wciągnie, ale i wzruszy. Przyznam, że jestem fanką zaskakujących zakończeń, a przez to zakończenie zapamiętam ją na bardzo długo!


Marcja zmaga się z wieloma chorobami. Są to nie tylko choroby fizyczne, ale również psychiczne. Przeżyła niejedną depresję i kilka prób samobójczych, przez które musiała udać do szpitala psychiatrycznego. Dziewczyna posiada sekret, o którym nikomu nigdy nie mówiła. Wtedy zrozumiała, że nie jest to normalne.... A wy lubicie takie książki?

💎


#flatlaypoland #flatlay #flatlaytoday #flatlay_ua#flatlay_moment #flatlay_russia #flatlayinspo#flatlaystyle #autumnday #autumnishere#autumnatmosphere #autumntime #autumntea#tealovers #autumnphotography #inspiracjepepco#pepco #pepcopoland #still_life_mood#still_life_gallery #alittlebeautyeveryday#slowdownwithstills #inspiracje #autumninspiration#itsakindofmagic #inspiremyinstagram #książka#bookphotography #majmiesiaczksiazka

Polubienia

Komentarze