Książka która podbije serce czytelników

Miła herbatka i wreszcie powrót do rzeczywistości❣ Przyznam, że mój powrót do Warszawy był spowodowany jedynie pgorszeniem się pogody. U Was podobnie było z pogodą?

Przyznam, że dlatego postanowiłam pokazać Wam tutaj genialną książkę jaką ostatnio przeczytałam. Książka "To nie jest do diabła lovestory" od @media_rodzina to zaskakująca lektura na każdy wieczór. Dawno nie wzięłam do rąk tak świetnej lektury, a bohaterowie @julia.biel.story przypadną każdej nastolatce czy dojrzałej kobiecie do gustu. Przyznam szczerze, że już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po następny tom!

Elle i Jonasz są nietypową parą.

Ona jest pewnie stąpającją przez życie dziewczyną , która posiada wielki plan na przyszłość. Dzięki dobrej szkole jej marzenia o zagranicznych studiach stają się realne.

Jonasz jest jej całkowitym przeciwieństwem. Jest arogancki, trochę chamowaty i bardzo seksowny Przyznam, że ciężko ich nie pokochać! 💎

#flatlaypoland #flatlay #flatlaytoday #flatlay_ua#flatlay_moment #flatlay_russia #flatlayinspo#flatlaystyle #autumnday #autumnishere#autumnatmosphere #autumntime #autumntea#tealovers #autumnphotography #inspiracjepepco#pepco #pepcopoland #still_life_mood#still_life_gallery #alittlebeautyeveryday#slowdownwithstills #inspiracje #autumninspiration#itsakindofmagic #inspiremyinstagram #książka#bookphotography #swiecezapachowe #tnjddls

Polubienia

Komentarze