siemka! ♥

zima zbliża się nieubłaganie szybko, ale jeszcze zanim przyjdzie zima będziemy (i mamy :D) jesień! A teraz przypomnijmy sobie o jest każdej jesieni. Długie, ciemne wieczory... Nie jedna osoba na myśl o tym, może wpaść w depresję. Lecz nie jestem to ja :)) Chciałabym przedstawić Wam kilka propozycji na spędzanie czasu podczas tej pory roku ;) ZAPRASZAM DO CZYTANIA ♥♥

1.  OGLĄDANIE FILMÓW I SERIALI

^Oglądanie filmów i seriali to jedno z najpopularniejszych zajęć każdego człowieka. A najlepiej ogląda się właśnie pod ciepłym kocykiem z herbatką ^^ jeśli dodasz do tego świeczuszkę i ciepły jesienny wieczór jest IDEALNIE ♥ Polecam obejrzeć serial: "Pretty Little Liars" oraz "Breaking Bad". Kinomanów zachęcam do obejrzenia "Iluzji", "Sąsiadów" oraz "Nerve". ♥

2. CZYTAJ KSIĄŻKĘ 

Na świecie istnieją dwa typy ludzi: książkoholicy i osoby, które książkę miały kilka razy w ręku. Ja zdecydowanie należę do pierwszej kategorii :) w jesienny wieczór połóż się wygodnie w łóżku, weź do ręki książkę, a w tle puść relaksującą muzykę. I powiedz mi czego chcesz więcej?!

3. GRAJ W PLANSZÓWKI

Gry planszowe to świetne zajęcie na wieczorną nudę. Możesz bardziej zintegrować się ze swoimi znajomymi lub spędzić miło czas w towarzystwie rodziny.

4. ĆWICZ UMIEJĘTNOŚCI

​Duża ilość wolnego czasu pozwala na doskonalenie swoich umiejętności lub naukę czegoś całkiem nowego. Moja propozycja: ćwicz rysowanie lub naucz się grać na jakimś instrumencie. Zdobędziesz nie tylko nową umiejętność, ale również popracujesz nad swoją cierpliwością.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Jak mi się wydaje każdy zdążył zauważyć, że ukochane wakacje dobiegły końca ;( na pewno nie jednej osobie z tego powodu jest przykro, lecz wszystko co dobre kiedyś się kończy, aby inne rzeczy mogły się rozpocząć. :) dla niektórych z Was 1 września 2016 być może jest momentem przełomowym. Rozpoczynacie bowiem 1 klasę gimnazjum, bądź liceum, co wiąże się z dużymi zmianami w Waszym doczesnym życiu. Ale teraz już koniec tej pogadanki! :D mam nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie Wam duuużo dobrego ♥ dobrych ocen i nowych przyjaźni. A każdemu kto tak jak będzie zdawał egzamin gimnazjalny lub maturę życzę POWODZENIA!

Likes

Comments

Każdy z nas ma chociaż jednego przyjaciela. Mimo, że bywa z nimi różnie to i tak istnieją. Niektórzy zostają z nami na całe życie, inni zaś odchodzą...Możecie się znać od piaskownicy lub od pierwszej klasy liceum. Przyjaciel to jednak przyjaciel. To osoba, z którą zawsze możesz porozmawiać. Zwierzyć się ze swoich problemów. Lub po prostu iść razem na zakupy. Przyjaciel to jedna z ważniejszych osób w naszym życiu. Bez niej chodzilibyśmy przygnębieni, a możliwe że popadlibyśmy w depresję. Dla mnie przyjaciele są bardzo ważni i uwielbiam spędzać z nimi czas ♥

Likes

Comments

Czeeeść! ♥ Kilka dni temu wybrałam się na małą sesję zdjęciową :D Niektóre zdjęcia wyszły lepiej, zaś inne gorzej. Niestety, zawsze pojawią się takie zdjęcia, przy których myśleliśmy "wow! ono na pewno wyszło super! :D". Tymczasem jest zupełnie inaczej. Lecz nie o tym w tym poście ;) oprócz pozowanych fotografii są także tzw. "przypadkowe" i spontaniczne zdjęcia, przy których zabawa jest odrobinę lepsza niż przy pozowaniu. W moim przypadku każde takie zdjęcie wygląda o niebo lepiej niż zdjęcia zaplanowane wcześniej. Postanowiłam się z Wami nimi podzielić :D mam nadzieję, że Wam się spodobają :)))

PS. Kolejna sesja robiona nad jeziorem :D lecz nie był to ten sam staw :*

PS.2 PAMIĘTAJ ŻEBY MIEĆ DYSTANS DO WSZYSTKIEGO CO ROBISZ :* ♥♥

Likes

Comments

Siemka! ♥ Z natury jestem osobą, lubiącą przebywać na świeżym powietrzu. Można tam robić naprawdę WSZYSTKO ♥ od uprawiania sportów, przez spacery ze zwierzątkami lub rodziną/przyjaciółmi, aż po swobodne wylegiwanie się na słoneczku. To słońce, ten powiew wiatru, szum drzew, zapach trawy i śpiew ptaków....a jak do tego dojdzie jeszcze pluskanie wody uderzającej o brzeg^^ Czego chcieć więcej? Natura nie tylko wpływa na nas kojąco, lecz również oszczędza nasze zdrowie :D być może myślisz sobie: jak to możliwe?! na dworze tak samo jak w domu. Otóż nie... buczenie sprzętów elektronicznych, bądź ciągłe i nie dające spokoju telefony z pracy będą wywoływać u ciebie zupełnie niepotrzebną złość ;) i po co to wszystko?

Likes

Comments