Biała kredka nadaje się do wszystkiego!

Hej kochani! Od niedawna testuję kosmetyki marki MIYO Makeup. Nie chcę pokazywać Wam ich wszystkich od razu, więc co kilka będę wrzucała poszczególne produkty. Dziś pierwsza rzecz, czyli Whitemaniac eyeliner 3w1. Kredkę tą zaczełam testować od razu po otworzeniu paczki, bo nie mogłam doczekać się, jak się u mnie sprawdzi. Naprawdę jestem nią zachwycona i uwierzcie mi, to będzie Wasz dobry, makijażowy zakup (jeśli nie najlepszy) :)

W czym, w makijażu, pomoże nam kredka?

1. Jest idealna do podkreślania oczu, gdy pomalujemy nią linię wodną oka. Jest dość miękka, dzięki czemu nie podrażnia oka i zostawia dobry, równy kolor na lini wodnej, nie rozpływając się.

2. Położona pod makijaż może stanowić bazę pod cienie do powiek, która dodatkowo rozświetli oko i podkereśli kolor innych cieni (położone na białą bazę będą wyraźniejsze). Muszę dodać, że po pomalowaniu, kredkę bardzo łatwo się rozsmarowuje, więc jest idealna jako baza pod cienie.

3. Może też być makijażem, czyli możemy stosować ją jako cień do powiek, np. do jaśniejszego smokey eye. Bez problemu możemy połączyć ją z cieniem do powiek, tworząc cień jaśniejszym.

Znalazłam też jeszcze jedno zastosowanie, dzięki czemu kredka staje się u mnie aż 4w1 :) delikatnie nakładam ją na górną część powieki, tuż pod brwią, na nos (podłużną linią) i baaardzo delikatnie na łuk kupidyna. Potem tę niewielką warstwę rozcieram, żeby nie narobić sobie na twarzy białych plam i voilà! Rozświetlenie jest cudowne, a może nie tak rozświetlenie, co zamaskowanie cieni i podkreślenie jaśniejszym kolorem pewnych partii twarzy. Nie wiem, czy jeszcze ktoś stosuję taką praktykę i może zostanę zgnębiona, ale zdecydowanie polecam.

Cena kredki, za tak dużo zastosowań jest naprawdę niewielka. Możecie zamówić ją na stronie za niecałe 14 zł. Link do kredki Miyo Makeup znajdziecie TUTAJ. A już niedługo kolejny produkt z Miyo Makeup :)

Na zdjęciu w towarzystwie równie pięknych, białych okularów http://www.tonny.pl/

Polubienia

Komentarze

magiclovv
magiclovv,
To prawda, białą kredka ma bardzo dużo zastosowań <3
nouw.com/magiclovv