Jak wiecie ( albo nie wiecie ) kocham czytać książki. Mój ulubiony rodzaj to science-fiction i fantasy ale zdarza mi się przeczytać od czasu do czasu jakąś komedie albo romans. W dzisiejszej notce chciałabym wam zaproponować kilka książek wartych przeczytania.

1. ,, Dary Anioła '' , ,, Diabelskie maszyny '', ,, Mroczne Intrygi '' + dodatki do serii, tj. ,, Kroniki Bane'a '' i ,, Opowieści z Akademii Nocnych Łowców '' Cassandry Clare ( fantasy )

2. Trylogia ,, Więzień Labiryntu " + prequele ( chociaż prequele nie powalają na kolana ) Jamesa Dashnera ( science-fiction )

3. Igrzyska Śmierci Suzanne Collins ( science-fiction )

4. Piąta Fala Ricka Yancey'a ( science-fiction )

5. Seria ,, Rywalki '' Kiery Cass ( o miłości )

6. ,, Ponad Wszystko '' Nicoli Yoon ( o miłości )

7. ,, Cudowny Chłopak '' R.J. Palacio ( obyczajówka ) - dopiero zaczęłam czytać, ale jest świetna

8. Seria ,, Zmierzch '' Stephenie Mayer ( fantasy )

9. ,, Pasażerka '' Alexandry Bracken ( przygodowa, cofnięcie się w czasie )

10. I oczywiście nie mogło zabraknąć ,, Harrego Pottera " J.K. Rowling ( fantasy )

Napiszcie mi w komentarzy=u, czy lubicie, jak ja czytać książki, a jak tak, to jakie są wasze ulubione pozycje.

~`Izzy :)

Likes

Comments

Postanowiłam założyć bloga.

Tego bloga.

Chcecie wiedzieć dlaczego ?

Widzieliście kiedyś, jak ktoś potrząsa puszką coca - coli, a potem ją otwiera i po chwili wszystko jest w pianie ? No, to właśnie tak się czuję. Kłębi mi się tyle myśli w głowie, że zaraz chyba eksploduję. Pisanie w pamiętniku wydaje mi się trochę bez sensu. Chcę czuć, że gdzieś na świecie jest ktoś, kto będzie mógł przeczytać, co mam do powiedzenia. Dlatego postanowiłam założyć bloga - żeby mieć miejsce, w którym będę mogła pisać dokładnie to, co chcę, kiedy chcę i tak, jak chcę - ale dla kogoś, dla was. I gdzieś, gdzie nie będę musiała się martwić, że to, co piszę, nie brzmi fajnie albo że wyjdę na idiotkę.

Będę tu pisać prawdę i nie zamierzam udawać kogoś, kim nie jestem. Byłoby fajnie, gdybyście ( kimkolwiek jesteście ) robiły to samo. To może być nasze miejsce w internecie - bezpieczny zakątek, w którym będziemy mogły rozmawiać praktycznie o wszystkim.

Ze wstępu to by było chyba wszystko. Dzięki, że to czytacie ( o ile ktoś to w ogóle czyta ). Piszcie w komentarzu, co o tym wszystkim myślicie, możecie też udzielić mi jakiś rad, wskazówek. 

Paa. :)

Likes

Comments