Pewnie każdy z was ma jakiś cel, albo kilka. I pewnie niektóre są bardziej normalne, a niektóre bardziej wariackie. Ja mam bardzo dużo celów, aż za dużo. Każdy chciałabym osiągnąć, lecz nigdy mi się nie udaje więc odkładam je na później. A później zamienia się w nigdy, oczywiście nie zapominam o danym celu i nadal chciałabym go osiągnąć, ale do niego nie dążę tylko omijam. Chociaż tym wpisie nie zamierzam się użalać, ale uświadomić wam, że do wszystkich celów warto dążyć, więc starajcie się jak najmocniej osiągnąć wszystkie swoje cele i wtedy na pewno prędzej czy później je zdobędziecie. A więc niech wasze później nie zamieni się w nigdy! :)

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

  • 29 Czytelników

Likes

Comments

No właśnie blog to mój początek! Teraz zamierzam trochę inaczej patrzeć na świat. Moje życie nie jest kolorowe pewnie jak wszystkich, ale nasze życie zależy od nas no może nie do końca, ale nie to tego zmierzam. W sumie sama nie wiem do czego zmierzam. Chcę tylko napisać, że warto czasem coś skończyć z kimś lub z czymś, ponieważ po skończeniu czegoś możemy znowu stworzyć nowy początek, zacząć coś od początku! Więc nie zawsze warto użalać się, że coś się skończyło, ponieważ: KONIEC TO NOWY POCZĄTEK!

Likes

Comments

Szczerze nie mam pojęcia jak zacząć. To mój pierwszy wpis i dobra wiem może nie jest jakoś bardzo zaskakujący, ale potrzebuje zacząć pisać i do nie dawna wystarczał mi pamiętnik. Ale wszystko się zmieniło ja się zmieniłam, ludzie wokół mnie się zmienili. A ja potrzebuje się otworzyć może zaczęcie pisania bloga nie jest czymś przed czym powinnam się otworzyć, ale wole pisać o moich uczuciach i mieć jakąś nadzieje, że ktoś to czyta i chociaż w jakimś stopniu mnie rozumie lub zrozumie niż mówić.

  • 41 Czytelników

Likes

Comments