کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

شما قبلاً شاهد بوده اید که همه چیز روزمره آنلاین می شود. چیزهایی که می خرید ، کسب و کار اینترنتی اطلاعاتی که مصرف می کنید و همه چیز است.


هک ، حتی فناوری وقت آفلاین ما را می دزدد.


بسیاری از ما زمان بیشتری را در خارج از کسب و کار اینترنتی صفحه نمایش می گذرانیم تا خارج از منزل. این روند فقط به ویژه با VR و AR ادامه خواهد یافت.


وقتی همه چیز آنلاین می شود ، اگر پولتان را نقد نکنید ، یک فرصت بزرگ را از دست می دهید. مانند همه موارد ، اولین پذیرندگان فناوری یا اولین محرک ها از مزایای زیادی برخوردار می شوند.


این مورد را در مورد اینترنت ، ارزهای رمزپایه ، یوتیوب و همه موارد دیگر مشاهده کردیم. بدون اینکه بگویید "چه کسی پنیر من را جابجا کرد؟" سریع خود را با تغییرات تغییر دهید تغییر بزرگی در زندگی شما ایجاد می کند.


به گروه تلگرامی ما بپیوندید و در اینجا درباره مشاغل مختلف آنلاین ، به ویژه در مورد وبلاگ نویسی و YouTube بحث خواهیم کرد.


به گروه تلگرام ما بپیوندید (فقط سیگنال!)

بخش 1


5 سودآورترین مشاغل آنلاین

من در مورد چشم انداز و آینده برخی از سودآورترین مشاغل آنلاین تحقیق کرده ام.


من چندین عامل مانند تأثیر جهانی شدن ، سرمایه داری و همچنین برخی از روندهای مختلف فناوری را برای تعیین اینکه چه مشاغل آنلاین رونق دارند و با توجه به چند سال آینده رونق بیشتری خواهند گرفت ، در نظر گرفتم.


نقاشی کیف پول

اگر انتظار دارید که این پست با کلیک بر روی برخی از تبلیغات و پر کردن نظرسنجی ها کسب و کار اینترنتی، یک استراتژی برای ثروتمند شدن در طول شب داشته باشد ، این پست مناسب شما نیست.


این پست فقط برای کسانی است که در شروع کار آنلاین خود جدی هستند.


بیایید غواصی کنیم


1. آموزش

کسب درآمد

مردم به سرعت درمی یابند كه چیزهایی كه در دانشگاه های خود می آموزند هیچ ارتباطی با زندگی آنها ندارد.


آنها همچنین متوجه شده اند که برخلاف سیستم آموزشی سنتی که از سنین گذشته بدون تغییر مانده است ، آموزش در حوزه های خاص مورد علاقه آنها به آنها کمک می کند تا زندگی معقولانه ای داشته باشند. حتی درجه درجه عزت در حال سقوط است.


وقت آن است که شما در یک صنعت مورد علاقه خود غرق شوید ، در آن متخصص شوید و یک مربی باشید.


اگر خواننده منظم وبلاگ من هستید ، ممکن است بدانید که من همچنین یک مربی بازاریابی دیجیتال هستم (در حال حاضر جلسات مشاوره 1 به 1 را انجام می دهم) و ایجاد دوره های آنلاین و شاید سایت های عضویت در آینده را شروع می کنم.


مردم به سرعت می فهمند که زندگی برای یادگیری همه چیز به تنهایی کوتاه است . کسب و کار اینترنتی آنها مایلند مبالغ هنگفتی را برای تهیه آموزش از تجربه شخص دیگر جمع کنند.


این زمان مناسب شما برای به دست آوردن تخصص در یک مکان خوب و شروع به کار حرفه ای خود است.


شرکت صنایع الکترونیکی Elearning

در اوایل سال 2016 ، Inc گزارش داد که صنعت eLearning 107 میلیارد دلار ارزش دارد و همچنان رونق دارد. کارشناسان دامنه در مورد استفاده از دوره های آنلاین و سایت های عضویت برای استفاده از پای بزرگتر از صنعت دامنه وسیعی دارند.


می توانید تجارت خود را در سیستم عامل هایی مانند Teachable شروع کنید تا دوره های آموزشی خود را برگزار کنید. هنگامی که دوره آموزشی خود را تنظیم کردید ، بازاریابی وظیفه چالش برانگیزی است.


در اینجا برخی از نکات برای بازاریابی موثر دوره های آموزشی خود آورده شده است:


در اطراف دوره آموزشی خود یک قیف ایجاد کنید که متشکل از پیشنهادات رایگان ، پیشنهادهای کم خطر ، وبینار و غیره است تا مخاطبان سرد شما را گرم کند

با ایجاد محتوای رایگان در مکان هایی که مخاطبان هدف شما در آن پاتوق هستند ، برخی از ترافیک ها را به قیف خود برسانید. شاید در گروه های YouTube ، Quora ، FB و غیره

با دادن دسترسی به انجمن ، گروه ها و ... فقط برای اعضا ، ارزش مستمر برای خریداران دوره خود فراهم کنید.

یک برنامه وابسته برای پاداش دادن به افرادی که دوره های آموزشی شما را ارتقا می دهند ، ایجاد کنید.

اگر مبتدی هستید و می خواهید دوره های آموزشی خود کسب و کار اینترنتی را با تمرکز فقط روی قسمت ایجاد به راحتی بازاریابی کنید ، می توانید به عنوان مربی در Udemy یا Skillshare عضو شوید. این سیستم عامل ها در حال حاضر صدها هزار دانش آموز با انگیزه بالا دارند و بازاریابی محصول شما بسیار آسان خواهد بود - به شرطی که با استفاده از ابزارهای بینش بازار آنها را به جایگاه مناسب بکشید.


2. فروش محصولات دیجیتال

محصولات دیجیتال

این کسب و کار بعدی سودآور بعدی است. همه جا می توانید آن را ببینید. مردم کتابهای الکترونیکی ، آهنگ هایشان ، محصولات اطلاعاتی ، پلاگین های وردپرس ، موضوعات و همچنین ابزارهایی را برای بهره وری می فروشند.


در مقابل بازاریابی شرکت های وابسته ، فروش محصولات خود بسته به محصولی که ایجاد کرده اید و نحوه تبلیغات ممکن است مبلغ هنگفتی به شما پرداخت کند.


در حالی که ابتدا هر محصولی را خلق می کنید ، 70٪ موفقیت شما به نحوه تحقیق در مورد بازار و رقبا بستگی دارد. هنگامی که 100٪ مطمئن شوید خریداران گرسنه برای محصول شما وجود دارند ، سپس شروع به ایجاد یک محصول کنید.


درآمدی که از فروش محصولات دیجیتال به دست می آورید همه درآمد منفعل نیست. اگر یک کتاب الکترونیکی یا سایر محصولات اطلاعاتی منتشر کنید ، کم و بیش درآمد انفعالی خواهد داشت.


اگر در برنامه نویسی مهارت دارید ، ممکن است بخواهید برخی از برنامه های Saas را توسعه دهید. اما تحقیقات گسترده در بازار قبل از تولید هرگونه محصول ابری بسیار ضروری است. من به شما توصیه می کنم بیشترین رأی را در Producthunt مرور کنید ، برخی از محصولی را که شهود شما سودآور می داند امتحان کنید.


در حالی که ، در صورت استفاده از نرم افزار یا پلاگین ، باید سرمایه گذاری کنید

با یک توسعه دهنده و کار توسعه را به خارج از کشور برون سپاری کنید. اگر مایل هستید یک موضوع عالی را منتشر کنید و تمایلی به بازاریابی آن ندارید ، می توانید به برخی از بازارها مانند Temat Envato یا Shopify بپیوندید.


از آنجا که Envato کاملاً از محصولات زیادی اشباع شده است ، من ترجیح می دهم که به سراغ هر بازار مخصوص مضمون تم مانند Shopify Themes بروید.


شما می توانید موضوعات مرتبط با Shopify را در جایی طراحی کنید که رقابت کمتری نسبت به بازارهای قالب کسب و کار اینترنتی وردپرس وجود داشته باشد. فرصتهای زیادی برای توسعه دهندگان قالب در Shopify وجود دارد.


از آنجا که این فناوری روز به روز به سرعت در حال تغییر است ، نیازها و مشکلات جدیدی در حال بوجود آمدن است. بنابراین هر روز ، فرصت های جدیدی برای ایجاد محصول وجود خواهد داشت.


بسته به محصولی که می فروشید ، درآمد پایدار طولانی مدت برای شما ایجاد می کند.


در اینجا چند استراتژی بازاریابی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:


استخدام یک متخصص ارتباط با ایمیل تمام وقت و برنامه خود را در برخی از وبلاگ های برجسته آنلاین ذکر کنید.

ارائه یک برنامه رایگان سخاوتمندانه برای برنامه شما با برخی از ویژگی های استراتژیک که فقط در برنامه های پولی موجود است ، ورود شما را به قیف گسترده می کند.

ارائه دوره آزمایشی کمی بیشتر برای برنامه های خود - مطمئن شوید که سیستمی را در اختیار دارید تا کاربران از دوره آزمایشی سو abuse استفاده نکنند.

ارائه معامله مادام العمر با حداقل برنامه های مناسب خود در مکانهایی مانند Stacksocial ، AppSumo برای مدت زمان محدود.

3. وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

من یک وبلاگ نویس حرفه ای هستم. من مطمئنا عاشق حرفه ام هستم. وبلاگ نویسی یکی از حر��ه هایی است که در آن برای انجام کاری که دوست دارید درآمد کسب می کنید.


بهترین قسمت در مورد وبلاگ نویسی این است که ، برخلاف ایجاد محصولات دیجیتالی ، وبلاگ نویسی به سرمایه گذاری کمی نیاز دارد. شما فقط باید یک حساب میزبانی وب دریافت کنید ، یک دامنه دریافت کنید و وردپرس رایگان را روی آن نصب کنید. شما خوب رفتن.


با این حال ، بسته به اینکه آیا شما محتوا را از خارج سپرده اید ، ممکن است سرمایه گذاری متفاوت باشد. اگر شخصاً از من س askال کنید ، چون چندین وبلاگ طاقچه اجرا می کنم ، من معمولاً تمام مطالب خود را به نویسندگان فیلیپینی یا هندی واگذار می کنم ، به جز این وبلاگ - BloggingX.


برای موفقیت در وبلاگ نویسی ، به مهارت هایی مانند سئو ، ایجاد محتوا و تبلیغ نیز نیاز دارید. اگرچه می توانید همه این مهارت ها را خودتان بیاموزید ، یادگیری و پیاده سازی آنها سالها به طول می انجامد.


بنابراین ، من پیشنهاد می کنم که یک آموزش خوب برای وبلاگ نویسی را از یک وبلاگ نویس باتجربه انجام دهید.


وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد ، سه روش اصلی برای کسب درآمد وجود دارد.


تبلیغ محصولات خود

بازاریابی وابسته

تبلیغات یا استفاده از AdSense

من به شما توصیه می کنم که به بازاریابی وابسته یا تبلیغات پایبند باشید. زیرا موفقیت همان جایی است که تمرکز باشد.


برای اینکه وبلاگ نویسی درآمد پایدار داشته باشد ، صبر و سازگاری مهم است. یافتن یک جایگاه عالی که نقطه شیرینی بین اشتیاق و سود شما باشد بسیار ضروری است.


تازه وارد وبلاگ نویسی شدید؟ از اینجا شروع کنید!


چگونه وبلاگ خود را شروع کنیم؟ [در کمتر از 10 دقیقه]

چگونه یک وبلاگ نویسی را انتخاب کنیم؟ (بعداً پشیمان نشوید!)

چگونه می توان پست های عالی وبلاگ نوشت که مردم آن را فرو می روند؟

چگونه می توان از طریق کسب و کار اینترنتی وبلاگ نویسی پول بدست آورد؟ (10 روش برتر کسب درآمد 1k دلار + هر ماه)

27+ راه برای افزایش نمایی بازدید بلاگ!

4. نوشتن مستقل و سایر کارهای آزاد

آزاد کار کردن

یک تصور غلط رایج وجود دارد که نویسندگان مستقل باید توانایی نوشتن در هر مکان را داشته باشند. امروز ، بگذارید آن را بشکنیم.


شما می توانید یک نویسنده مستقل خوب باشید.


اگر یک پزشک هستید ، بله فقط می توانید مقالات مرتبط با پزشکی را بنویسید. در لحظه ای که تخصص دامنه داشته باشید ، وقتی دیگران از شما بخواهند ، تمایل به پرداخت پول بیشتری دارند.


شما می توانید به سایت های فریلنسر خوبی مانند UpWork و Outsourcely بپیوندید و مشخصات خود را با نمونه کارها و تجربیات پر کنید.


از هم اکنون ، نویسندگان بررسی ، نویسندگان بازاریابی دیجیتال ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ، نویسندگان امور مالی و حقوقی در صنعت فریلنسینگ درآمد بیشتری کسب می کنند.


شبکه با وبلاگ نویسان مشهور همچنین راهی عالی برای شروع حرفه آزادگان خود خواهد بود زیرا بیشتر آنها به محتوا نیاز دارند. اگر می خواهید در مورد فریلنسینگ بیشتر بدانید ، النا قابیل را دنبال کنید. او لعنت در کارهایی که انجام می دهد خوب است.


با تکامل رباتهای محتوا ، صدای معتبر در یک جایگاه ضروری است.


فریلنسرهایی مانند دستیارهای مجازی ، مدیران شبکه های اجتماعی ، فریلنسرهای SEO ، طراحان گرافیک ، برنامه نویسان و ویرایشگران ویدیو آینده خوبی دارند. اما مسئله این است که شما باید در انجام کاری استثنایی باشید.


این جایی است که آینده در آن قرار دارد.


به دلیل رقابت شدید در صنعت فریلنسینگ ، شما باید با تخصص منحصر به فرد منحصر به فرد باشید. شما باید به دنبال کمال باشید تا اینکه به سمت اجسام براق و طرح های سریع ثروتمند شدن بدوید.


تخصص طاقچه تنها چیزی است که مانع از سرقت شغل شما توسط روبات ها در سال های آینده می شود ؛-)


آکشای اکیداً توصیه می کند: 7 روش اثبات شده برای به دست آوردن مشاغل نوشتاری پردرآمد برای مبتدیان


در این عصر رقابت جهانی شدن ، درخشندگی در حد متوسط ​​دیگر مجاز نیست.


5. FBA آمازون

تجارت الکترونیکی آمازون FBA

آمازون FBA مخفف کلمه "انجام شده توسط آمازون" است. در این صنعت ، شما باید کالاهای ارزان را از فروشندگان عمده خریداری کنید و آن موارد را با قیمت بسیار بالاتر در آمازون لیست کنید.


شما به t نیاز دارید

محصولات دارای برچسب سفید را بفروشید و آن را به مراکز تحقق آمازون ارسال کنید. این مراکز FBA حمل و نقل ، بسته بندی و پشتیبانی از محصولات را بر عهده دارند.


اگر مدیریت موجودی کالا را به نمایندگی سپرده اید و یک حسابدار را برای نگهداری حساب فروشنده آمازون و به روزرسانی منظم آن نگه دارید ، این یک ایده منفعل کسب و کار سودآور است.


من فکر می کنم این تجارت پایدارتر از حمل و نقل قطره ای است. در صورت حمل و نقل قطعی ، خطرات خاصی مانند مشکلات خسارت محصول یا مشکلات حمل و نقل وجود دارد. در مورد FBA ، بخش چالش برانگیز تجارت شما توسط آمازون اداره می شود.


حمل و نقل ، موجودی کالا و همچنین بازده توسط خود آمازون انجام می شود. با این کار ، وقت کافی برای تمرکز بر بازاریابی و بخش خلاقانه شلوغی خواهید گرفت.


هزینه های اولیه شامل موجودی کالا ، ثبت حساب آمازون ، عکاسی از محصول ، آرم و کد UPC است.


شما باید در آمازون FBA نیز جایگاهی پیدا کنید. برای این منظور می توانید از ابزارهای عالی مانند ابزار تحقیق محصول JungleScout استفاده کنید. پس از پیدا کردن جایگاه ، شما باید یک منبع خصوصی برچسب خصوصی در خارج از کشور را در سایتهایی مانند Alibaba پیدا کنید.برای کسب و کار اینترنتی اینکه شما شروع کنید ، این راهنمای StartupBros شروع خوبی است.

https://www.gasiweb.com/internet-business/

&

https://bloggingx.com/most-profitable-online-businesses/کسب و کار اینترنتی

Likes

Comments