Header

Tłusty czwartek i Walentynki za nami, pączki zjedzone - czekoladki również.
Czas coś zmienić i pójść w dobrą stronę. My nie należymy do osób "fit". Czekoladki i pączki mogłybyśmy jeść codziennie, ale warto zrobić coś dla siebie. Dlatego mamy wyzwanie dla siebie oraz dla Was.
Kto jest chętny ???

30 dni bez słodyczy.

Musimy się jakoś przygotować do podjęcia kolejnych kroków związanych z dietą.
Uważamy, że zaczynamy dobrze, należy się powstrzymać od jedzenia takiej ilości cukrów.
Czy to będzie trudne ???

Wszystko zależy od naszej silnej woli.


"BIORĘ SIĘ ZA SIEBIE! OD JUTRA"

Dosłownie tak będzie.
Woda zamiast gorącej czekolady lub słodkich napoi.

Jeżeli do nas chcecie dołączyć to zapiszcie, wydrukujcie obraz powyżej. Najlepiej powieści to w miejscu widocznym np: lodówka, szafa. Każdy dzień bez słodyczy skreślamy - zamalujemy, a tam gdzie się nam nie udało nie zaznaczamy nic.

Musimy być szczere wobec siebie!

Powodzenia
K&A


T-shirt - SINSAY

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Jak wiadomo w tym sezonie nadal modne są chokery.
Chcemy Wam pokazać jak je zrobić tanio i według swojego uznania.
Niestety dziś możemy Wam pokazać tylko jednego, ponieważ nie udało się nam spotkać, postaramy się to nadrobić jak najszybciej. Jako początkujące blogerki mamy mnóstwo pomysłów, ale nie zawsze potrafimy to zrealizować. Z kilku powodów , po pierwsze jedna z nas pracuje, a druga studiuje. Po drugie dzielą nas kilometry.

Koszt naszego chokera to około 3 zł.
Zakupiłyśmy półtora metra odpowiedniego sznurka oraz srebrny guzik w pasmanterii za grosze.
Wystarczy to wszystko połączyć i masz CHOKER!


sweter - H&M

spodnie - BIG STAR

torebka i pasek - STRADIVARIUS

choker - INNY WYMIAR :)

Likes

Comments

W najbliższym czasie będziemy miały dla Was zdjęcia ze stylizacjami. Póki co zapraszamy na naszego instagram’a

https://www.instagram.com/_inny_wymiar_/

Możecie tam obserwować nasze postępy w przerabianiu ubrań, które będą w późniejszym czasie wykorzystywane w kolejnych stylizacjach.

Prosimy Was także o doradzenie i komentowanie. Jeśli macie pomysły na te rzeczy, podzielcie się nimi z nami. Weźmiemy wszystkie wasze propozycje pod uwagę, by wyglądały jak najpiękniej. Niektóre rzeczy będą potrzebowały więcej czasu lecz są to typowe wiosenne wiosenne ubrania, więc damy radę !

Trzymajcie kciuki i czekajcie na nowe wpisy!


Likes

Comments


Jeśli macie do wyboru mieć więcej kasy do wydania na wakacjach
czy więcej nowych ubrań kupionych specjalnie na ta okazje ?

To już nie macie się nad czym zastanawiać. Zwykły przykład ale znamy to z własnego doświadczenia, gdy masz po 20 lat, a chcesz zwiedzić świat póki jesteś młoda. Zróbcie więc to co my!

Dajcie szanse swoim starym ubraniom na nowy początek ich historii. Inspirujcie się najnowszymi trendami, miejscami czy nawet jedzeniem. Postaramy się Wam pokazać co robimy z swoimi ubraniami i akcesoriami. Postaramy się, żeby każda z Was znalazła tutaj coś dla siebie.
Prowadzimy to we dwie, każda z nas jest inna.
Karolina jest zwolennikiem wygodnego sportowego stylu.
Myślicie ze to nudne i oklepane ?
Nic bardziej mylnego.
Każdy lubi wygodne rzeczy, ale na 100% nie każda z Was nie pomyślałaby, że te ubrania mogą być w takich kolorach czy wzorach. Ania kocha wszystko to co zwykli ludzie nie ubrali by do pracy czy na uczelnie.
Na co dzień biega w sukienkach i na obcasach.
Łączy nas to, że chcemy mieć niepowtarzalne rzeczy po jak najmniejszych kosztach. Wiadomo, nie zawsze się to udaje ale do odważnych i upartych świat należy. Dobrze wiemy co każda z nas czuje jak spotka kogoś ubranego tak samo jak my. Od pewnego czasu nam się już to nie zdarza. Pomyślicie o tym jak zachwycać każdego dnia nawet samą siebie. Więcej o nas dowiecie się w następnych postach, zobaczycie o co dokładnie nam chodzi. Postaramy się ile sił w naszych sercach, żeby daliście druga szanse starym rzeczom.

Mamy nadzieje, że ta nowa podróż z blogiem będzie dla Was tak świetną zabawą jak dla nas !


Ania i Karolina

Likes

Comments