A oto parę trików, które znamy:

1. Jeśli masz tak zwane lagi i jesteś zalogowany na swoim koncie klikasz na planetę taką jak na górze klikamy na nią i lagi znikają. Jeśli chcecie aby wasi znajomi powrócili musicie się wylogować i zalogować jeszcze raz.

2. Jeśli chcecie mieć ciuchy ze starego MSP to : 1. Wchodzicie do sklepu i klikacie ,,Motywy". 2. Idziecie na ich sam koniec i wchodzicie w ostatni motyw, w którym będą ciuchy ze starego MSP!

3. Przybliżenie postaci w pokoju rozmów^^ 1. Wchodzimy do jakiegoś pokoju rozmów. 2. Klikacie na swój nick i przeciągacie go na dół. 3. Twoja postać jest przybliżona!;)

4. Darmowa animka w filmie ;) 1. Wchodzicie w filmy. 2. Dodajecie np. siebie i swoją koleżankę. Jeśli np. ja chce mieć animkę, którą ona ma a ja nie ( na potrzeby filmu ) robimy tak.... 3.Klikamy w animacje koleżanki i naciskamy swoją moviestar i przeciągamy ją na wybraną animację. I tak mamy w filmie animkę!

5. Darmowa skóra dla vip :) 1. Wchodzicie w Klinikę Piękna. 2. Wchodzicie w skóry i klikacie na skórę dla vip, którą chcecie mieć. 3. Przechodzimy na poprzednią stronę i klikamy skórę NIE VIP. 4. Wracamy na stronę, na której była skóra dla vip i ona nie jest vip! I jak kupimy tą skórę to nie znika^^

6. Darmowe ciuszki 1. Wybieramy osobę, której chcemy mieć ciuchy 2. Wchodzimy na nasze drugie konto i robimy looka tej osobie. 3. Robimy looka sobie ( nadal na tym drugim koncie) robimy looka temu kontu na którym chcemy mieć ciuchy i możemy nic nie zmieniać 4. Wchodzimy na nasze konto główne i wchodzimy na profil naszego konta drugiego 5. Wchodzimy w look i w zakładkę ,,Przez ... dla innych" 6. Klikamy z dwadzieścia razy na look nasz ( czyli dla nas look ) i później szybko klikamy na look tej osobie, której chcemy mieć ciuchy. 67 Pod lookiem pojawi się w końcu komunikat ubierz. 8. Robimy sobie looka, ponieważ gdy wylogujemy się z konta znikną...alejeśli wejdziemy do szafy i w looks będzie tam nasz look^^

Mamy nadzieję, że wpis się podobał i, że nasze triki się przydadzą, bo zajęło nam to trochę...^^

Doceń i daj polub ;)

Nasze konto na msp to Unikatowa Girl <3 Można zapraszać

Do następnego wpisu ;) ^^


Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments