Każdy przychodzi na świat z jakąś misją, zadaniem do wypełnienia. Każdy ma napisaną jakąś rolę na tym świecie, jednak to my wybieramy swoje priorytety i ustalamy swoje misje. Dla jednych misją jest skończyć najlepsze studia, pracować w prestiżowej firmie; inni zaś dążą do tego, by na każdym kroku pomagać, być i wspierać. Prawda jest taka, że ilu ludzi tyle misji. A każdy może mieć kilka różnych misji. Nigdzie nie jest powiedziane, że na jednego człowieka przypada tylko jedna misja.

Najpiękniejszą z misji jakie człowiek może wypełnić w ciągu swojego życia jest bycie dla drugiego człowieka, dawanie nadziei, wsparcia i motywowanie do działania.
W dzisiejszym, egoistycznym świecie, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem, bardzo trudno jest trafić takiego człowieka, który odsunie swoje marzenia, misje na później i skupi się na potrzebach tej drugiej osoby. Mieć kogoś takiego to prawdziwy skarb a być kimś takim to najpiękniejsze uczucie.

Wielu mówi, że to bzdura, że to poświęcenie i tylko głupiec by się tego podjął, jednak bardziej przemawia do mnie zdefiniowanie takiego zachowania jako miłość do drugiej osoby, nie ważne jest czy to partner, partnerka, przyjaciółka, siostra, mama czy ktokolwiek inny. Miłość ta oparta jest na wsparciu, motywacji i trosce o daną osobę. To jest prawdziwa życiowa misja.


"Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny okres, ludzi, którzy na chwilę zboczą ze swojego szlaku życiowego, żeby wam pomóc. Niewielu jest takich."
/Lisa Unger/

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

  • 27 Czytelników

Likes

Comments