Poziomy zdobywamy za pomocy wyścigów :)) ( Materiał o tym już mam) Po wyścigach wyświetlają nam się takie tabelki ... Tam mamy doświadczenie za każde wyścigi / treningi je dostajemy ... Zastanawialiście się nad czym one nam pomagają? Otóż tak ! Pomagają nam wbijac levele / poziomy :)

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Karotki możemy zdobywac za pomocą zadań dziennych ( Nie normalnych ze względu problemów innych) :D Tak niestety z nie dziennymi :( Wyścigi to również dobry sposób ... Natomist dla początkujących polecam treningi :) Za chwilkę pokażę jak to wszystko wygląda :)) Mój kanał na YT to KityStar :))

Za zadania dzienne dostajemy nagrody :) Naprzykład takie jak na obrazku

<-------

Tak niestety zadań (normalnych) obrazku nie mam :(

Natomiast jest to dzienniczek z zielonym ,, !" :))

Wyścigi to najprotstszy sposób zdobywania karotek (pieniążków) . Najbardziej polecam grupowe :))

treningi to takie zawody tylko że z BOTAMI :))

Likes

Comments

Tak jak widzicie u góry są tam różne obrazki :) 1 jest z koniami do kupna pierwsze 4 konie mamy od samego początku i kosztują 4.000 karotek . Dalsze konie możemy odblokowac od poziomu 4 . Natomiast te konie są droższe na tym zdj. są za 11.000 karotek , ceny poniżej osiągają ceny nawet 45.000 karotek!

Likes

Comments