Cześć wszystkim ! Wreszcie jest pierwszy post. Miałam dzisiaj iść na siłownię, ale niestety choroba wzięła górę. Rozłożyło mnie całkiem. Postanowiłam sobie, że post jednak pojawi się mimo to.

Jak już wspomniałam w krótkiej prezentacji na moim profili, chciałabym aby mój blog funkcjonował na zasadzie pamiętnika. Co danego dnia jadłam, czy udało mi się wytrwać na diecie i czy nie podjadałam, ponieważ to bardzo często mi się zdarza.

Nie jestem trenerem personalnym ani nie mam doświadczenia w tym temacie, Pragnę pokazać Wam, że każdy może wziąć się za siebie i spełnić swoje marzenie. Ja zawsze chciałam założyć bloga, ale niestety nigdy nie miałam okazji tego zrobić. Moim drugim marzeniem jest cieszyć się piękną sylwetką. Dlatego wpadłam na pomysł, żeby połączyć jedno z drugim i zacząć pisać bloga właśnie w kierunku "fit,, . Mam nadzieję, że taka forma prowadzenia komuś się spodoba i znajdę swoich odbiorców. Zdaję sobie z tego sprawę, że początki zawsze są trudne, ale myślę, że po tylu nieudanych próbach, wreszcie się uda.

Mam 19 lat, ważę 65 kg i mam 170 cm wzrostu. Mam dietę od Daniela Majewskiego i zamierzam wreszcie trzymać się jej w stu procentach, ponieważ do tej pory to mi się nie udawało.


Jeżeli post Ci się spodobał i chcesz więcej, kliknij "obserwuj,,.

Likes

Comments